Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

2016 Abiye Elbise Modelleri

2016 Abiye Elbise Modellerinin Vazgeçilmezi Kırmızı mı?

 

Şunun şurasında 2016 senesine ne kaldı? Ha girdik ha gireceğiz derken şimdiden 2016 planları yapılmaya başlandı. Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü partileri, mezuniyet durumları, iş yemekleri ve sayabileceğiniz daha birçok şey! Bu özel günlerde kadınlar şık olmak için ne giyer peki? Tabi ki de abiye elbise modellerini tercih edecekler. Özel ve anlamlı günlerin vazgeçilmezi abiye modelleri, 2016 senesinde de her özel günde kadınları çekici kılacak tasarımlarla geliyor.
Kırmızı ön planda ama?

Yeni sezon abiye modellerinde kırmızı abiyelerin ön planda olduğunu söylemek isterim. Bilirsiniz ki kırmızı renk oldukça dikkat çekici ve kadınsı bir imajı yansıtan en iyi renk. Cesur kadınların genelde önemsedikleri renkler arasında yer alıyor. Abiye modelleri arasında ön plana çıkan bu model, kısa etek, sıfır kol ve askılı modelleriyle piyasaya sürülmüş durumda.
Yok ben almayayım

Çok fazla dikkat çekmek istemeyen ve aşırı açık kırmızı modellerini benimsemeyenler için ideal abiye modellerinin siyah olduğunu söylemek gerekir. hem estetik hem de mükemmel tasarımlarıyla gelen siyah abiye modelleri, uzun etek ve kollar, belden oturtmalı tasarımlar ve sırt bölgelerindeki hafif transparan seçenekleriyle sunulmaya başlandı.
Ben kuğu gibi olmak isterim

Çok daha farklı bir model arayanlar varsa, 2016 senesi abiye tasarımları içerisinde arzuladıklarınızı bulabilirsiniz. Mesela julie tasarımlı ve yine belden oturtmalı tarzlar oldukça ön planda olacak gibi. Bu tasarımların farklı renk tonları, sıfır kol tasarımları, asilliği ve endamı yansıtıyor. Bunların yanı sıra 2016 modelleri arasında aşırı dekolteli abiye modelleri de var. Sırt ve göğüs dekoltesinin her zamanki gibi 2016 modellerinde de kadınsı bir ruhu sergilemek adına abiye modellerinde yer aldığını görüyoruz.
Etek yırtmaç modelleri de aynı şekilde 2016 abiye modellerinde yerini alıyor. Kısa etekler, yırtmaçlar, kalem stiller ve çok farklı renk tasarımlarıyla 2016 abiye modelleri koleksiyonun oldukça geniş bir ürün yelpazesinin sizleri beklediğini söylemek isterim.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.