Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

2016 Balık Model Gelinlikler

Artık çağımızın gelinlik modası bu modelde ilerliyor. 2015 yazında tüm markaların kreasyonlarında balık model gelinlik görmek mümkündü. Yine 2016 gelinlik modellerinde de balık modeller ön plana çıkıyor. Siz gelin adaylarına, balık model gelinlikler için,  yine bazı tavsiyelerimiz var.

Büyük güne hazırlanırken hayli kilo vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Koşturmacalar içerisinde gelinlik seçimi yaparken kararsız kalmayın. Vücudunuzu tanıyın ve vücudunuza göre bir gelinlik seçiminde bulunun.  Örnek verecek olursak, elma vücut tipinde bir gelin adayının balık model bir gelinlik seçmesi, en güzel gününden geriye kalacak fotoğraflara baktığında kendini kilolu olarak hatırlayacağı anlamına gelir.  Bu yüzden gelinlik seçerken vücut yapınızı dikkate almalısınız. Ancak, düğünden önce büyük bir azimle fazla olduğunu düşündüğünüz birkaç kilodan kurtulduysanız, ya da düğüne hazırlanırken spora ağırlık verip sıkılaştıysanız, artık kıvrımlı hatlara sahipseniz balık model gelinliklere göz gezdirmelisiniz. Çünkü bir bayanı kuğu gibi zarif, uzun, güzel gösteren en şık model balık model gelinliklerdir.

2016’da balık model gelinlikler en çok sırt dekolteli ve uzun kollu olarak tasarlanmış. Fakat yazın evlenecek gelin adayları yine en çok straplez olanları tercih ediyor. Yine de 2016 balık model gelinliklerde ünlü tasarımcılar sırtı tamamen açık ve kolları dantel detaylı olarak çalışmayı tercih etmiş. Bu trendleri takip ederek kendinize uygun gelinliği seçebilirsiniz. Boyu uzun gelinler için balık model gelinlikler sıkça tercih edilir ancak standart boydaki gelinler de yarı balık model denen, basenin hemen altından bollaşmaya başlayan modelleri tercih edebilirler. Çünkü  yarı balık model gelinlikler orta boylu gelin adaylarını olduğundan daha uzun gösterecektir. Diğer tüm gelinliklerde olduğu gibi balık model gelinliklerde de dantel detayı sıkça göze çarpıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.