Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

2016 Dantel Gelinlik Modelleri

Her sezon olduğu gibi bu sezon da evlenecek tüm gelin adaylarının ilk tercihi dantelli gelinlik modelleri olmaya devam ediyor. Fransız dantelinden oluşan, kristal taş işlemeli gelinlikler hem zarif hem de klasik görünmek isteyen gelinlerin vazgeçilmezi .

Gelinlerin şimdiden 2016 gelinlik modellerine baktığı ve yeni kataloglardan model incelemeye başladığı düşünülürse, şüphesiz ki kataloglarda baktıkları ilk şey dantelli gelinlikler. Ancak görülen o ki bu seneki modellerde tamamen dantelle kaplı gelinlikler pek fazla göremeyeceğiz. Çünkü kataloglarda göze çarpan modeller genelde tamamen dantel olmak yerine dantel dilimli eteklerden oluşuyor. Etek kenarındaki fransız güpürü sayesinde gelinler daha ince ve şık görünecekler. Aynı zamanda zarifliği ön plana çıkarmak adına fransız güpür üstüne inci ve kristal taş işlemesi de bu senenin gelinlik modellerinde yer alacak. Dantel işlemeli kollar ve dantel işlemeli askılar ise yine 2016 dantel gelinlik modelleri arasında yer alacak. Gelinler için çok zor bir seçim olacağı için 2016 sezonunda bütün gelin adayları binlerce dantel gelinlik modeli arasından hangisini seçeceğine eş adayıyla birlikte karar vermek zorunda kalabilir.

Düğün yaklaştıkça yaşadığınız kararsızlık ise başınıza iş açabilir. Dantel işlemeli gelinliklerde her sezon olduğu gibi straplez modeller ve balık modeller bu sene en çok tercih edilen gelinlik modelleri olacak. Zarif ve şık duruşuyla tüm hanımları sanki eski çağlardan gelen bir masal perisi yapacak.Bu sezon duvaklarda dantel işlemesi sadece etek uçlarında yer alacak ve güpürlü bir dantel işlemesi olacak. Dantelli bir gelinlik giymek istediğinize eminseniz fakat model konusunda kararsızsanız sizler için seçtiğimiz birbirinden şık modeller için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.