Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

2016 Gelinlik Modelleri

2016 gelinlik modelleri için yeni bir sezon başlıyor. Geçen seneye kıyasla kesim tarzları biraz daha modernleşmişe benziyor. Bu modernleşme hareketini Pronovias, Dream On, Akay Gelinlik, Pierre Cardin, Ayşira, Oleg Cassini, Miss defne, Yeşim gelinlik, Nüans gelinlik gibi markaların tasarımlarını incelediğinizde sizler de bu tasarımlara hayran kalacaksınız. Gelinlikçe, en son modern ve sade modelleri bulabileceğiniz gelinlik siteleri arasına sizler için hazırlanan en güzel gelinlik modelleri ve fotoğraf galerisi ile yerini aldı.

Gelinlik modelleri her sezon yenileniyor ve güzelleşiyor. En özel gününüzde giyeceğiniz düğün elbiseleri için bütçenize göre marka gelinliklere bakabilir veya bir moda evi araştırabilirsiniz. En ucuz gelinlik fiyatlarını araştırabilir veya gelinlik kiralama seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Gelinlik fiyatları markadan markaya, şehirden şehre değişebilmektedir.

İkinci önemli konu ise duvak modeli ile saç modelleri konularında bir karar vermek. Gelin başınızı ve gelin makyajınızı nerede yaptıracaksınız buna karar vermelisiniz. Eğer daha önce hiç yaptırmadığınız bir yerle anlaşacaksanız, düğün gününüzden en az 10 gün önce makyaj provasına gitmelisiniz. Eğer sürekli gittiğiniz kuaförünüzde yaptırmayı planlıyorsanız mutlaka detayları önceden belirlemeli, yine mümkünse bir prova istemelisiniz. Düğün ayakkabıları seçimine de özen göstermeniz gerekiyor. Sitemizde bulunan başlıklar ise şu şekilde: 2016 Gelinlikler, En güzel gelinlikler, Son moda gelinlikler.

 

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Gelinlik Seçimi | Gelinlikçe on 6 Aralık 2015