Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

2016 Kırmızı Abiye Modelleri

Eşsiz Kırmızı Abiye Elbise Modelleri!

Senenin değişmesine az bir zaman kala gerçekleşecek o kadar özel gün var ki… Mezuniyet, nişan, düğün, iş yemekleri, galalar, kokteyl ve daha birçok organize işi saymak mümkün. Kadınlar da bu günlerde özel olmak ve estetik bir görünüme sahip olabilmek adına abiye elbiselerini gardıroplarında hazır tutarlar. 2016 senesi için yeni bir abiye modeli alacaksanız, kırmızının şaşalı ve alacalı abiye dünyasına sizi de davet ederiz.

Neden kırmızı renk abiye elbiseler?

2016 senesi için modanın ön gelen renklerinden birisi kırmızı. Abiye modelleri içinde renk tercihlerinde kırmızı ön planda olacak. Kadınsı duyguları ön plana çıkaran, aşkı, tutkuyu ve güzelliği parlatan kırmızı renkli abiye modelleriyle kuğudan çok daha fazlası olabilirsiniz.

Nasıl bir model?

Abiye modelleri arasında son zamanlarda kısa etekliler ön planda. Kısa etek modelleri, askılı veya straplez tarzında farklı seçeneklere sahip. Bu modellerde sırt ve göğüs dekolteleri de ön planda tutulmuş. Basenleri ve bacaklarıyla arası iyi olmayanlar için tercih edilecek bir model değil. Bunun yerine uzun abiye modellerini seçmek daha iyi olabilir. Kırmızı ve belden oturtmalı uzun abiye modelleri, hem bacaklarınızın kusurlarını örtecek, hem de sizi mükemmel gösterecek.

Kırmızı modeller arasında dantel motifleriyle ön plana çıkan abiyeler de var. Bu modeller kadınsı duyguların daha çok ön planda tutulması için tasarlandı. Taş işlemeli olanlar da aynı amaca hizmet için sizlere sunuluyor. Tamamen gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız, dantel detaylarıyla transparan görünüm ortaya koyan kırmızı abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

Çanta olmadan asla

Kırmızı abiye modellerini yine aynı renkte bir çantayla kombin meydana getirdiğinizde daha şık ve mükemmel olacağınızı söylememiz gerekir. Kadınların asla vazgeçemediği aksesuar çantalar abiye modellerinin yanında daha kadınsı bir görünümün sunulmasını sağlıyor.

Soğuk kış günleri…

Bu havalarda abiye giymek biraz zor olabilir. Ancak tamamlayıcı aksesuarlar sayesinde abiye elbiselerinizi kış havasına uygun bir hale getirmeniz mümkün. Kırmızı abiye modelleri için kırmızı desenli ceketlerle soğuktan korunabilirsiniz. Davet veya organizasyon alanına gidene kadar ceketiniz sizi soğuktan koruyacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.