Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

2016 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Etiketler

Gelinlik modeli seçerken tüm gelin adayları kendi vücut hatlarını ön planda tutarak gelinlik seçimi yapmalıdırlar. Şöyle ki; sırtınız güzel ise ve gelinlikle çok zarif duracağına inanıyorsanız, denediğiniz gelinliklerde de bunu gördüyseniz, sırt dekolteli gelinlikler bakabilirsiniz. Ancak sırt dekolteniz güzel durmuyorsa bunun farkına varmalı ve sırt dekoltesi olmayan gelinlikler giymelisiniz. Bu ayrımları göz önünde bulundurmalı ve kendi vücudunuz için en uygun gelinlik modelini seçmelisiniz.

2016 sırt dekolteli gelinlik modellerinde gelinlikler V şeklinde sırtı ortaya çıkartıyor ve daha çok balık model olarak bulunuyor. Askılı olarak bulunan bu gelinliklerin genel olarak ön kısmı ise kapalı. Bazı sırt dekolteli gelinliklerin göğüs dekoltesi de aynı anda bulunabiliyor. Balık model gelinlikler ile karşımıza çıkan sırt dekolteli gelinlik modelleri genel olarak upuzun bir de kuyruk taşıyor .

Beli ince, kıvrımlı, uzun boylu kadınların tercih etmesi gereken bir model olmasına karşın, hareket zorluğu ve cüretkar olması nedeniyle taşıması cesaret ister. Bir podyumda olmayacağınız düşünülürse, sırt dekolteli gelinlik tercihiniz size düğün boyunca çeşitli zorluklar yaşatabilir. En özel ve en güzel gününüzde 2016 sırt dekolteli gelinlik modelleri ile herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Bu sayede fotoğraflarda da anı olarak hatırlayabileceğiniz güzel kareler görmüş olursunuz. 2016 gelinlik modelleri içerisinde kendinize yakıştığına ve zorlanmadan taşıyabileceğinize inandığınız gelinlik modeli buysa eğer hiç durmayın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.