Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

2016 Takım Elbise Modelleri

2016 Takım Elbise Modelleri Yakıyor!

2016 senesine girerken moda erkeklerin yüzünü güldürecek takım elbise modellerini de belirledi. Artık karizmatik olmak için çok fazla uğraş vermenize gerek yok. 2016 model takım elbise seçmeniz halinde, her şey kendiliğinden hallolmuş olacak. Bu anlamda yeni modellerin eski modellerden farklı yanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Siyah renklerin vazgeçilmez sırrı 2016 takımlarında

Siyah rengin takım elbiselerde asla vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Ama bu unsuru yıkacak takım elbise modellerinin 2016 senesinde varlığından haber vermem gerekiyor. Siyahın e büyük alternatifi gri takım elbiseydi. Şimdi daha çok lacivert modeller ön plana çıktı. Normal oldukça parlak ve tercih edilmeyen bir renktir ama takım elbiselerde daha koyu ve ceket, pantolon ve beyaz gömlekle çok iyi bir kombin oluyor gibi. Takım elbise modellerinde belden oturtmalı ceketlerde lacivert renkli takım elbiselerinin bedende daha iyi durmasını sağlamış. Diyeceğim odur ki, siyahın sırrı laciverte yenilecek gibi. Ama her ne olursa olsun siyahın erkeğin üzerindeki etkisini kırabilmek mümkün değil.

2016 model takım elbiselerde kol düğmeli kombin önerileri de revaçta. Özellikle lacivert takım elbise için tercih edilen gömlek türleri bu yönde. Şık karizmatik ve mükemmel olmak için yapmanız gereken lacivert bir takım, kol düğmeleri olan bir gömlek…

Sadece lacivert mi peki?

2016 modasını şekillendiren sadece lacivert değil tabi. Ama bunun ağırlıkta olduğunu bir kez daha söylemem gerekir. Birde dikkatimizi çeken takım elbise modelleri geometrik desenli olanlar. Çizgili bu takım elbise modellerinin renklerinin de kahverengi olduğunu söylemem gerekir. Siyah ve lacivert modellerinin de olduğunu söyleyebilirim. Bunları daha çok spor tarz giyimi sevenler tercih edebilirler. Herhangi bir resmi davet ve organizasyonda giyilebilecek tarz olduklarını düşünmüyorum. Çünkü sportif görünümleri takım elbisenin resmi ağırlığını yansıtmayacak şekilde.

Tabi dileyenler giyebilirler. Geometrik desenli takımların yanı sıra, çizgili takım elbise modelleri de 2016 senesinin ürünleri arasında yer alıyor. Bayağı bir zamandır bu takım elbise modelini raflarda görmemiştik ama eski bir modelin yeniden canlanması olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.