Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Yeni Tesettür Gelinlik Modelleri!

Kapalı bayanlar için ideal gelinlik modelleri geliştiriliyor. Diğer gelinlik modelleri düşünüldüğü zaman çok daha zor bir tasarım çalışmasından sonra vücuda gelen tesettür gelinlik modelleri ince işçiliğin bir eseridir diyebiliriz. Straplez modeller gibi kısa zamanda tasarlanmıyor ve hemen dikimi yapılamıyor. Daha çok detayın düşünülmesi ve kurgulanması gerekir. Belki de tesettürlü gelinlikleri mükemmel kılan sır, üzerinde daha çok düşünülmesi ve ayrıntılarının oldukça fazla olması.

2016 tesettür gelinlik modelleri…

2016 senesi için evlilik hazırlığı yapacak olan tesettürlü bayanların tercih edebilecekleri modeller arasında prenses etekli tasarımlar geliyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen tesettürlü gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra uzun duvaklı tasarımlar, baş kısmında yoğun süslemelerin ve taşların olduğu modellere ilgi duyuluyor. 2016 senesi içinde aynı trendin hakim olacağını söylemek mümkün. Bunları yanı sıra dantel detayları hakim olduğu gelinlik modelleri, belden oturtmalı balık modeller de 2016 senesi için tercih edilebilecek modellerden sadece bazıları.

Renk konusunda ne yapmalısınız?

Aslında gelinlik modellerinin renkleri konusunda henüz beyazın hakimiyetinin kırıldığını söylemek mümkün değil. Bu hakimiyetinde kırılacağını pek düşünmüyoruz. Ama 2016 tesettürlü gelinlik modelleri arasında pudra renkli tasarımların da bulunduğunu söyleyebiliriz. Beyazdan radikal  bir geçiş olmasa da, pudra rengi daha farklı bir ambiyans yaratıyor. Bu bakımdan renk tercihini farklı yapmak isteyenlere pudra renklerini veya daha radikal bir tercih olarak mavi gelinlik modellerini tavsiye edebiliriz. Ancak mavi gelinlik modellerinin henüz alışılmış bir model olmadığını da söyleyelim. Belki farklı bir tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bunu mavi gelinlik modeliyle gerçekleştirebilirsiniz.

Renkli aksesuarlar…

Tesettürlü gelinlik modelleri için tasarlanmış olan gelin buketleri, taçları ve duvakları oldukça estetik. Gelin buketleri düz renkleri değil, daha canlı ve birbirinden farklı renkleri ifade ediyor. Aynı zamanda da taç modelleri, estetikliğiyle göz kamaştırıcı modellere sahiptir. Gelin başının üzerine çeşitli süslemelerle tasarlanmış taçların uygun olacağını ifade edebiliriz. Tabi ki ayakkabı modellerini seçerken de dikkat edin. Beyaz tasarımlı veya farklı bir renk seçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.