Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

2016 Damatlık Modelleri

2016 damatlık modellerinde siyah ön planda.

Bekarlık sultanlıktır diyerek mutlu olan bir erkek neslinin düğün zamanı gelip çattığındaki sevinci “Keşke daha önceden evleneydim” demesine sebep oluyor. En azından tecrübe etmesek de, yakınlarımızdan bu şekilde duyduk. Düğün hazırlıklarında erkekler için heyecan verici nokta ise damatlık seçimi. Erkeklerin alışveriş alışkanlıklarını herkes bilir. İlk mağazaya gir al ve çık. Ama damatlık seçiminde iş hiçte böyle olmuyor. En ince ayrıntısına kadar mağazalar ve damatlıklar inceleniyor. Evlilik insanı hayata bağlıyor diyebiliriz.
Peki ama moda ne?

Hal bu şekilde olunca erkekte artık modanın ne dediğine kulak asıyor. Moda 2016 damatlık modellerinde siyah diyor. Erkekler için siyahın önemi büyük tabi. Bu renkle her şeyi kombin etmek oldukça kolay. Hele ki erkeğe en çok yakışan renklerden de birisi zaten. Onu asil gösteren, karizmatik ve çekici kılan bir renk. Bu nedenle istisnalar dışında damatlık modelleri genellikle siyah renktedir.
Normal bir takımdan farkı var tabi ki…

Renk siyah ama model normal bir takım elbise gibi değil tabi ki. Daha estetik bir kravat ve gömlekle kombin edilebiliyor. Ya da tercih edenler için papyon da takılabiliyor. 2016 senesinin modasını incelediğimizde ise, ekoseli gömlek üzerine tercih edilebilecek iğneli kravatlar ve yine papyonlar var. Bizim kültürümüze papyon biraz ters olduğundan veya birçok erkeğin papyona alışık olmadığından kravat her zaman birincil tercih merkezi oluyor.
Lacivert ve tabi ki spor damatlık modelleri
Damatlığın sporu mu olur demeyin. Çünkü hayatını spora vermiş insanlarda evleniyor. Sanırım onların damatlık tercihleri daha spor görünüme sahip olan saten kumaşlı damatlıklar oluyor. sizde spor giyinmeyi seven biriyseniz, damatlık modelleri içerisinde 2016 senesinde de yer alan spor modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak düğünün yapılacağı mekanda damatlık seçimlerini belirleyebiliyor. Daha çok kırlarda gerçekleşen düğünlerde spor modeller tercih edilebilir. Onun haricinde gerçekleşen düğünlerde klasik damatlık modelleri giyiliyor.
Lacivert tasarımlarda 2016 senesinde karşınıza çıkacak olan damatlık modelleri. Siyah “beni baya abi” diyenler için ideal bir renk olabilir. Estetik ve renkli bir dünyanızın olduğunu yansıtabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

konya düğün salonları 13 Mayıs 2016

Teşekkürler çok güzel bir paylaşım olmuş.

İlginizi Çekebilir