Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Beyaz Gelin Ayakkabı Modelleri

Beyaz gelinlik modelleri ve beyaz gelin ayakkabısı ayrılmaz bir ikili. Ancak beyaz gelin ayakkabı modelleri dünyasını keşfederek, tasarımsal açıdan bir beyaz ayakkabıdan daha fazlasını size sunacak tasarımları tercih edebilirsiniz. Böylece farklı bir konseptle gelinlik ve ayakkabı kombini ortaya çıkmış olacak.

Neler ön planda?

Beyaz gelin ayakkabı modelleri denildiği zaman akla hemen dantel detaylı tasarımların geldiğini söylememiz gerekir. İncili detaylara sahip beyaz gelin ayakkabıları da son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında. Ancak bu tasarımların farklı bir yanının olduğunu söylemek mümkün değil. Çekicilik açısından da biraz düşük seviyedeler. Bazı beyaz gelin ayakkabıları bu nedenle daha cafcaflı bir hale getirilmiş.

Nasıl modeller var?

Değişik konsept beyaz gelin ayakkabı modelleri arasında ilginç tasarımlarla üzerleri süslenmiş olanlar var. Mesela çiçek desenli tasarımlar içerisine kalp, kalp içerisine damadın gelini taşıdığı eşsiz güzellikte modeller. Bunun yanı sıra evleniyoruz yazılı konseptler ve damat, gelinden oluşan farklı tasarımlar. Anlayacağınız beyazın üzerine renkli bir tasarım çizilmiş ve çok daha çekici ayakkabılar ortaya çıkmış.

Farklı tasarımların her topuk modelinin de olduğunu söyleyebiliriz. Dolgu topuklar kilolu gelinler veya ince topukları giymekte zorlanan hanımlar için ideal tercihlerden olabilir. Üstelik dolgu topuklu ayakkabı modellerinde kalın topukların üzerinin de boş bırakılmadığını ve estetik tasarımların, çizimlerin yapıldığına değinelim.

Uzun ve ince topuklu tasarımlardan en ilginç modeller ise, topuğun birinde gelin resmi, diğerinde de damat resminin olması. Arkadan bakıldığında oldukça çekici ve sempatik bir ayakkabı modeli olarak durduğunu not edelim. Ama kabarık gelinlik modelleri içerisinde ayakkabının tasarımı ön plana çıkmaz. Belki kısa etek modelli gelinlikler için tercih edilebilecek bir model diyebiliriz.

Baştan aşağıya inci işlemeli beyaz gelin ayakkabı modelleri de var. Parlak inciler sayesinde prenses gibi görünebilirsiniz. Dantel detaylarına sahip gelinlik modelleriyle oldukça şık duracak ayakkabı modeliyle gözler üzerinizde olabilir. Son olarak da kurdeleli modellerinde beyaz gelinlik ayakkabılarında şık durduğunu söyleyelim. Kuğu gibi olmak isteyenler açısından bir başka tercih!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.