Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Birbirinden Güzel Gelin Taçları!

 

Gelinlik aksesuarları içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi kesinlikle gelin taçları. Birbirinden farklı tasarımları sayesinde prenses olmak isteyen gelin adayları için ideal tercihler arasında yer alıyor. Saç modelinize göre doğru bir gelin tacını seçtiğinizde kuğu gibi bir gelin olabilirsiniz. Gelin taç modellerini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin!

Estetik taçlar sizi bekliyor

Gelinliğiniz çok cafcaflı bir stile sahipse ve saçlarınızı da gelinlik modelinize uygun bir şekilde yaptırdıysanız, aksesuar olarak gelin taçları içerisinde endamlı duruşuyla öne çıkan dantel gelin tacını seçebilirsiniz. Çeşitli taşlarla renklendirilen taç, beyaz dantel detayları sayesinde mükemmel bir gelin olmanızı sağlayacak. Elbette ki bu modelin gelinlik ve saç modelinizle uyumlu olacağını da söyleyebiliriz. Mesela dağınık topuz saç modeli için tercih edilebilecek bir tasarımı ifade ediyor.

Eğer saçınızı daha düz bir şekilde yaptırdıysanız, taç modelinizi de küçük detaylara sahip olanlardan seçebilirsiniz. Hoş durmanızı sağlayacak olan taç modeli sayesinde saçınızla uyumlu bir aksesuar kullanmış olursunuz. Eğer Sezar şeklinde bir saç modeli yaptırdıysanız, yaprak figürlü taç modelleri saçınıza oldukça iyi gidecektir. Hem estetik görünmenizi sağlayacak hem de şık ve güzel bir gelin olacaksınız.

Üç hilal taçlarına ne desiniz?

Daha farklı bir taç modeli arayan kişiler için üç hilal tacını tavsiye edebiliriz. Oldukça renkli taş modellerine sahip olan taç sayesinde, daha şık bir gelin olabilirsiniz. Topuz saçlar için ideal bir tercih olabilir. Bunun yanı sıra kristal taç modelleri de var. oldukça dikkat çekici ayrıntılara sahip olan taç modeli sayesinde estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine bu taç modelini toplanmış saç modelleri için seçmeniz doğru bir karar olabilir. incili ve çiçek tasarımlı taç modelleri de var. Bunları da düz ve salık saç modelleri için kullanabilirsiniz. Yıldız detaylı taç modelleri de son zamanlarda en çok arananlar arasında yer alıyor.

Daha farklı bir taç modeli için türban şeklindeki modellerden yararlanabilirsiniz. Baş kısmını saran modelde arkadan topuz modeli saçlarınızın olması daha iyi olacak. Papatya ve incili yaprak gibi versiyonları da taç olarak seçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.