Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Birbirinden Güzel Online Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabısı gelinliğin altında görülmediği için çok önemli değil gibi görünse de aslında gelinliğin en önemli tamamlayıcılarındandır. Fakat ayakkabı arayışına çıkan gelin adayları genelde aradıklarını gezerek bulamıyorlar. Elle, İnci gibi büyük ayakkabı markalarının kendilerine özel gelin serileri olmasına karşın her mağazalarında bulmak ne yazık ki mümkün değil. Rahat olan modellerin görsellerini beğenmeyip beğendikleri ayakkabıların da rahatsızlığından şikayetçi gelin adayları için online sipariş verebilecekleri hem rahat hem şık ayakkabılar bulabilecekleri küçük bir dosya hazırladık.

  • Studio Rain (  https://www.instagram.com/studiorain/ )

Studio Rain çoğu gelin adayı tarafından bilinen, kendiyle bütünleşen  modelin yaratıcısı ve genelde gelin ayakkabıları üzerine yoğunlaşmış bir firma. Genelde yoğun oldukları için özellikle yaz geliniyseniz gelinlik provanızdan 2 ay kadar önce sipariş vermelisiniz. Sipariş verdikten sonra size genel ayakkabı numaranız ve farklı numara giydiğinizde giydiğiniz numara soruluyor. Firma size iki numarada da numune gönderiyor. Numunede ayağınız hangisinde daha rahat ettiyse onu bildiriyorsunuz, üretim o numarada ve o kalıpta yapılıyor. Böylece ayakkabının rahatsız olma ihtimali kalmıyor. Topuk boyu, burun açıklığı hatta fiyonk büyüklüğü bile sizin isteğinize göre ayarlanıyor.  Firmanın ürünlerini incelemek, fiyatlarını görmek ya da sipariş vermek için başlığa tıklayabilirsiniz.

  • Sanemiko ( https://www.instagram.com/sanemiko/ )

Markanın yaratıcı Sanem Sevgen kendine has tasarımlarıyla farklı olmak isteyen gelin adaylarına özel tasarım ayakkabılar sunuyor. Studio Rain gibi ayakkabılar kişiye özel üretim olduğu için, 20 iş günü üretim süresini göze alarak sipariş vermeniz gerekiyor. Tasarımcı ayakkabınızla uyumlu buketler de tasarlıyor. Fiyat bilgisi için instagram adresinden ulaşabileceğiniz gibi başlık olarak yazan Sanemiko yazısına tıklayarak sitesine gidebilir, oradaki iletişimden temasa geçebilirsiniz.

Tasarımcının kendine ait bir mağazası İstanbul Yenibosna’da bulunmakta. Sanemiko gibi gelin buketi, farklı taçlar da tasarımcının mağazasında mevcut. Özel üretim modelleri olduğu gibi mağaza olduğu için stoklu da çalışıyor. Beğendiğiniz modelin stok durumunu instagram hesabından ya da verdiğimiz linkteki web sitesinden tasarımcıyla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

  • Setosa Design ( https://www.instagram.com/setosa_design/ )

Alçak topuklu saten rahat ayakkabıların yanı sıra yaz gelinleri için taşlı güzel sandaletler de üretiyorlar. Hatta gelin sandaleti üreten tek firma diyebiliriz. Kendi siteleri yok fakat Özlem Süer Wedding House’da satışları mevcut. Her türlü sorunuz için instagram sayfalarından ulaşabilirsiniz.

  • Atilla Ayakkabı ( https://www.instagram.com/atilla_gelin_ayakkabi/ )

Bakırköy’de bir mağaza olan Atilla Ayakkabı, online olarak da müşterilerine instagram üzerinden hizmet sunuyor. Hazır modellerin yanı sıra istediğiniz herhangi bir model, istediğiniz topuk boyunda özel olarak üretilebiliyor. Sadece gelin ayakkabısı değil, abiye ayakkabı ve günlük ayakkabı modelleri de mevcut. Fiyat bilgisi ve model bilgisi için instagram üzerinden ya da instagramda verilen whatsapp numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.