Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Büyük Beden Gelinlik Alırken Neye Dikkat Edilmelidir?

 

Eğer kendinizi bildiniz bileli kilo sorunu yaşıyorsanız, evlilikten önce kendinizi kandıracağınız diyetlere meyil etmenizin bir anlamı yok. Çünkü düğün zamanına kadar kilo vermeniz imkansız olacak. Öyle ki stresli geçecek olan bir süreçte kilo verebilmek çok daha zordur. Bu nedenle kilo vermeye odaklanmak yerine kendinize göre gelinlik seçmeye başlamanız daha iyi olabilir. Eğer doğru gelinlik modelini seçerseniz, olduğunuzdan çok daha ince gözükerek, görünümünüzün mutluluğunuzun önüne geçmesine engel olabilirsiniz.

Ne yapılması gerekir peki?

Öncelikle doğru bir arkadaşla gelinlik bakmaya çıkmak gerekiyor. Bazı arkadaşlar kırmamak adına, yakışmasa da, “çok iyi oldu, ne kadar güzel durdu” senfoni okuyup dururlar. Siz inanmazsınız ama o anda da inanmaktan başka çare kalmıyor. Bu nedenle eleştiri de yapabilen arkadaşınızı yanınızda almanız gerekir. giyeceğiniz büyük model gelinliklerin sizde nasıl durduğunu yorumlayabilecek birisi.

Bunun dışında askılı modellerden seçmeniz gerekecek. Askılı olmayan stiller çok daha fazla kilolu gözükmenize sebep olur. Bu nedenle daha ince bir tasarımı ifade eden askılı modelleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda da kabarık modellerden uzak duracaksınız. Bunun yerine düz ve aşağıya doğru bol tasarımlı gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Gövde ve etek bölgelerinde kalın tasarımlardan kaçının. Sıfır kollu modelleri alabilirsiniz. Ya da tercihe yarım kollu modelleri de seçebilirsiniz.

Süslü olmasın mı?

Gelinlik dediğiniz zaman süslü olacak tabi ki, bu nedenle taşlı gelinlik modellerini de tercih edebilirsiniz. Eteğinizi uzun tutarak, dikkatleri alt kısma çekebilirsiniz. Böylece üst taraftaki fazlalıklarınız çok fazla da belli olmayacak. Ya da duvak modelinizi uzun olanlardan seçin. Bu da dikkatleri dağıtacaktır.

Vücut şeklinize en uygun gelinlik modelini seçerseniz, fazlalıklar çokta kötü durmayacak. Çok fazla dekoltesi olan gelinlik modellerini seçmeyin. Dantel detaylara hakim tasarımları seçebilirsiniz. Aksesuar da kullanabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz sıfır kollardan ve askılı tasarımlardan yanadır. Ancak dekolte kısımlarının çok abartılı olmamasına dikkat edin. Kabarık eteklerden de kaçının.

 

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

beşevler çilingir 30 Kasım 2016

GÜZEL MODELLER VAR TEŞEKKÜRLER