Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Farklı Tasarımlı Davetiye Modelleri

İlginç Davetiye Modelleriyle Fark Yaratmak!
İnsanlar giderek sıradanlaşıyorken, fark yaratan insanların ne kadar sevildiğini herkes bilir. Sizde monotonlaşan düğün davetiyelerinden sıyrılarak, daha farklı bir konseptte sunacağınız davetiyelerle sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Düğün dernek diyoruz, heyecan ve farklılık yaşıyoruz. Yüzler gülüyor ama davetiyeler hep bir köşelerde. Çünkü “Bu arkadaşımın daveti, saklayayım” diyen yok. Halbuki çok daha değişik ve zevk veren, güldüren davetiye modelleri her zaman hatırlanır. Saklanmaya da değer görülür. Ama klasik davetiye modellerini saklayan kişileri ben hiç görmedim.

Farklı bir davetiye ihtiyaç mı peki?
Aslında bu bir ihtiyaç. Öyle ki birçok insan monotonluktan kopmak istiyor. Davetiyeler hususunda ki siparişlerde de bunu anlamak mümkün. Herkes benim davetiyem farklı olsun derdin. Klasik bir davetiye bastırmak istemeyenlerin sayısı her zaman çoğalıyor. Tabi matbaalarda buna yönelik çalışmalar yapıyorlar. Değişik tasarımlar, ilginç karikatür ve komik mizahların olduğu davetiyeler basıyorlar. Hem davet, hem de güldürmece yani.

Ne kadar değişik bir davetiye?
Bu konuda ben de oldukça meraklıyım. Bir davetiye ne kadar değişik olabilir ki, davetiye modellerini araştırırken bir tasarımcının “oha” olarak tepki verdiğim tasarımını gördüm. Bu tasarımda ünlü bir gazetenin manşetine, söz konusu evlenecek olan kişilerin haberi yapılmış. Büyük bir başlık ve ilgi çekici bir spotla haber gibi geçilmiş. Haber dili de oldukça ilginç ve eğlenceli yazılmış. İnsan “şaka mı bu” diye iki hatta üç kez okuyor.
Böyle bir davetiyeyle arkadaşlarınızı davet etmiş olsanız düğününüze, hele ki bir de gazeteci falansanız, bunun bir şaka olduğu ihtimali üzerinde duran çok olur. Doğrulamak içinde sizi arayabilirler. Ama tek ilginç olan bu değil. Bunun yanı sıra ilginç davetiye modelleri de çok. Karikatür davetiye modelleri bunların başında geliyor. Evlenecek olan tarafları trolleyen, tiye alan yazılarla davet yapan tasarımlar. Renkli, sevecen, hayatı dolu dolu yaşamak isteyen kişilerin seçebileceği davetiye modelleri bunlar. Belki de bir standart yapan kişi için uygun olabilir. Sizde kendiniz için uygun olduğunu düşünüyorsanız, buyurun bir manşet de siz attırın!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.