Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Dream On Gelinlik Modelleri

Bu sezon da Türkiye’ deki gelinlik markalarının öncülerinden Dream On Gelinlik, tasarımlarıyla güzel gelinlerin en özel günlerini rüyaya çeviriyor. Tüm uğraşların sonunda kendinizi rüya gibi bir güne hazırladınız. O özel günün ardından bir daha asla eski hayatınıza dönmeyeceksiniz. Sevdiğiniz adamla geçireceğiniz koca bir ömrü; ama önce rüya gibi geçecek düğününüzde nasıl bir gelinlik giyeceğinizi hayal ettiniz. Birçok model araştırdınız ve sayısız gelinlik modeli denediniz. Ancak bunların arasından kendinize göre bir gelinlik bulamadınız. Hayalinizi süsleyen bir gelinlik var elbet, evet; ama nerede? Bunu bulmak sizin için artık sorun olmasın. Hayalinizde çizmeye çalıştığınız gelinlik modeli tam olarak Dream On gelinlik modelleri arasında olabilir.

Geniş bir model kapasitesi olan Dream On gelinlik modelleri siz değerli gelin adaylarının beğenisine yakın dönemde sunuldu. Dream On tasarımcıları, birbirinden güzel modelleri, adeta gelin adaylarının aklını okurcasına, hayallerindeki gelinliği bulmaları için tasarladı. Büyük olasılıkla aradığınız ve hayalini kurduğunuz gelinlik, işinde uzman terziler tarafından özenle işlenerek Dream On gelinlik tasarımları arasında yerini aldı. Bu nedenle Dream On gelinlik modelleri arasından bu senenin öne çıkan gelinliklerine göz gezdirmelisiniz.

Modeller hakkında kısaca bilgi verecek olursak Dream On gelinlik modellerinde bu sene de dantel ağırlıkta. Dream On, modellerinde tek tarz ağırlıklı çalışmak yerine, birçok tarzda modeli koleksiyonunda harmanlayıp siz gelin adaylarının beğenisine sunmuş. Yine de koleksiyondaki modelleri incelediğimizde en çok A kesim ve prenses model gelinlikler gözümüze çarpıyor. Dream On bu sene kesimi ne olursa olsun, gelinliklerinde çokça dantel detayı kullanmış; ancak aynı modellerde dantelsiz, daha sade bir o kadar da şık gelinliklere de rastlayabilirsiniz. Koleksiyonu incelemek için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.