Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Düğün Diyeti Yaparak Formda Kalın!

diyet2

Düğüne birkaç hafta kala başlayacağınız düğü diyeti sayesinde formunuzu koruyabilirsiniz. Böylece gelinlik içerisinde daha estetik ve güzel durabilirsiniz. Sadece gelinler için değil, aynı zamanda damatlar içinde düğün diyeti şart olabilir. Görünümünüzle ilgili problem olduğunu düşünüyorsanız, birazcık fazla yağlardan kurtulmanın hiçbir zararı yok.

Aman dikkat!

diyet5

Düğün diyeti derken bazı kişiler kalorilerden uzak bir diyet programı uyguluyorlar. Ancak bu durum sağlığınızla oynamanız anlamına gelir. Çünkü kısa süre içerisinde gıda tercihlerinizde değişime gitmiş olmak doğru olmayacak. Üstelik düşük kalori diyetleri düğünden sonra daha fazla kilo almanıza sebep olabilir. aynı zamanda düşük kalori diyetleriyle yağların yakılması söz konusu da olmaz.

Daha çok aktivite gerekiyor

diyet3

Düğün diyetinde yeme içme konusunda kendinizi kıtlığa terk etmenize gerek yok. Hem düğün arifesi hazırlıkları içerisinde enerjiye ihtiyacınızın olduğunu unutmayın. Yapmanız gereken daha çok aktivite ve spor yapmak olacak. Kendinizi zinde hissetmek ve yağlardan kurtulmak için spor yapmalısınız. Biranda ağır bir spor vücudunuza ağır gelebilir. Bu nedenle yüzmek en iyi tercih edebileceğiniz sporlardan birisi.

Daha sonra yapacaklarınızda birisi de, bol su tüketmek olmalıdır. Ne kadar bol su tüketirseniz, sindirim sisteminiz ve metabolizmanın o derece iyi çalışacak. Böylece yağları yakmış olacaksınız. Bu süreç içerisinde gıda rejiminizde herhangi bir değişikliğe gitmeniz gerek yok. Bol tahıllı ve lifli yiyecekleri seçerek, sağlığınıza daha çok dikkat etmenizi öneririz.

Ve stresten uzak durun

diyet1

Düğün hazırlıkları süreci oldukça stresli geçer. birde diyet yapacağım diye gıdanızdan keserseniz, bu daha da strese girmenize ve dolayısıyla rahatsızlanmanıza sebep olur. Bunun yerine stresinizi yenecek aktivitelere başlamanız gerekir. üstelik stresten sizi uzak tutacak bitkisel çaylara da başlamanızda fayda var. Stresi tetikleyen kafein tipi içeriklerden de uzak durun. Sigara kullanıyorsanız, bunu da bırakmayı deneyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra meyvelere yer açın. Vitamin ve mineral deposu meyveler sayesinde daha iyi bir vücuda ve ruh yapısına sahip olursunuz. Düğüne kadar bunlara dikkat ederseniz, fit bir görünüme sahip olursunuz.

 

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.