Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

En Şık Gelinlik Modellerinin Şifreleri

 

Düğün denildiği zaman kadınları en çok kaygılandıran hususlardan birisi, nasıl bir gelinlik modeli ve nasıl güzel bir gelin olunacağına dair kriterlerdir. Biz bu yazımızda düğünde prenses gibi olmanızı sağlayacak şık ve estetikliği cömertçe sunan gelinlik modellerinden bahsedeceğiz. Böylece işin en önemli kısmına dair aklınızdaki soruların cevabını bulacaksınız. Sıkı durun başlıyoruz…

Modern bir tasarım…

Klasik severlerin tasarımlarından aşağıda bahsedeceğim ama 2016 senesi için modern tasarımlı gelinlik modelleri ön planda. Peki ama modernden kastımız ne? Öncelikle e büyük belirtisi balık tasarımlı olmaları. Belden oturtmalı, kabarık olmayan, sade, straplez ve dekolteli modeller. Bu modellerin farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkan modern gelinlikler de var. Bunlarda ise dantel detaylar ön planda. Taşlı tasarımlarla süslenmiş ve aksesuarlar kullanılarak, daha cafcaflı bir hale getirilmiştir. Yani sade ve süslü iki modelle modern gelinlik koleksiyonunda kendinize ait olanı bulabilirsiniz.

Modern gelinlik tasarımlarına iyi bir gelin başıyla destek verirseniz, kuğu gibi bir gelin olarak düğünde gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Zaten tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağını unutmayın. Ama kötü yorumlardan kurtulmak için mükemmel olmanız gerektiğiniz bir gerçektir.

Ben klasik hastasıyım mı diyorsunuz?

Aslında 2015 senesinde gelinlik modelleri tercihleri arasında klasik tarzlar ön planda idi. Ancak modern tarzları da yabana atmamamız gerekir. Klasik tarzların oldukça dikkat çekmesinin sebebi, genç kızların annelerinin düğün fotoğraflarına baktıklarında gördükleri gelinlik modellerinin çok güzel olmasıydı. Bu gelinlik modellerine göre tasarlanmış gelinlikleri tercih etmelerinde büyük bir etken olarak, annelerine benzemek istemelerini söyleyebiliriz. Bunu tasarımcılar da itiraf ediyor. Neyse ki vintage modelleri, annesi gibi güzel ve endamlı bir gelin olmak isteyen genç kızların yardımına koştu. Eşsiz tasarımlar, klasiğin ve modern çizgileri harmanladı. Dantelli modellerin yanında taş tasarımlarda kullanıldı. Prensesler ortaya çıktı.

Klasik modellere meftun olan birçok kişi var. Siz de kendinizi estetik görmek için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Dantel detayların hakim olduğu modellerde kalın etekler ön planda. Tabi uzun duvarlar da klasik gelinliklerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.