Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Gelin Buketi Modelleri

Birbirinden Farklı Gelin Buketleri Seremonisi

Gelinlik, duvak, eldivenler, bele bağlanan kuşak, ayakkabı ve tabi ki de gelin buketi! Bir gelinin olmazsa olmazları içerisinde bunlar var. En dikkat çekici aksesuar ise gelinin elindeki buket. Gelinlerin elindeki buketin ihtişamlı bir sanata benzemiş olması gerekir. Bazı buket modelleri sönük, renksiz ve gelinin elinde hoş durmayan cinsten. Halbuki düğün heyecanına ve anlamına uygun bir buket modelini tercih edilmesi daha isabetli olur.
Renkli tercihler yapın

Klasik buket tarzlarında maalesef beyaz renkler ön planda. Ama bu iyiden iyiye monotonlaşmaya başladı. Beyazın asla terk edilmeyeceği yer gelinlik. Ama onun dışındaki aksesuarlar için bu rengi terk etmek ve gelinlikle daha güzel bir kombin meydana getirmek lazım. Buda gelinin elindeki buketin rengi ve modeliyle mümkün olabilir. Yeni buket modelleri arasında mor renkli ve ihtişamlı tasarımlar var.
Aynı zamanda tüm renklerin karışık bir şekilde sunulduğu gökkuşağı modelinde gelin buketlerinin de olduğunu söylememiz gerekir. Yine yeşilin ve beyazın buluştuğu mükemmel kombinler de göz alıcı şıklıklarıyla gelinlerin ideal tercihlerinden biri olabilir.
Neden farklı tarzları seçmeniz gerekiyor?

Aslında her şeyin siz nasıl istiyorsanız öyle olmalıdır. Bu gelin buketinden, ayakkabı, duvak ve gelinlik seçimine kadar böyledir. Ama fikirlerimize değer veriyorsanız, gelin buketini renkli ve değişik tasarımlı olanlardan seçmeniz daha isabetli olacak. Tabi ki ihtişama ve estetikliğe önem veren biriyseniz. Farklı olmak için gelin buketinizi daha renkli bir tasarımda seçebilir, klasik buket tasarımlarından kurtulabilirsiniz.
Düğünün heyecanı buketinize yansısın
Düğünün anlam ve önemine daha da isabetli bir tercih olacak renkli buket tasarımları, estetik kaygısı olanlar için de ideal bir tercih. Sonsuza denk mutluluğu simgeleyen gelin buketleri modelleri, mutluluğun renkleri olan orkide tasarımlarıyla mükemmel bir kombin meydana getiriyor. Bu şekilde yapacağınız bir tercihle, güzelliğinizi, zevkinizi ve tarzınızı daha iyi ön plana çıkarabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.