Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Gelin Korsesi Olmadan Asla!

Korse olmadan gelinliği giymek olmaz. Korse sayesinde gelinlik üzerinizde daha mükemmel duracak. Aynı zamanda göğüs ve bel kısmınızı ön plana çıkaracak. Aslında korseler sadece gelinlik giymek için değil, kadınların normal bir iç giyim malzemesi olarak da yaygın olarak kullanılıyor. Çok şık modellere sahip olan korseleri normal giyiminde kullanan kadınların sayısı az değil. Kadınlar korseleri daha şık gözükmek için kullanıyorlar. Çünkü korselerde bulunan özellik sayesinde bel kısımları sıkı hale gelerek, daha estetik görünüm elde edilebilir.

Korselerin basenleri sıkan modelleri de var. Basenleri büyük olan kadınlar bu tip korseleri kullanarak, daha seksi bir basen görünümü elde edebiliyorlar. Böylece dış giyimleri de daha mükemmel bir hale geliyor. Korse modelleri ipli modelleriyle piyasada bulunuyor. Ancak daha farklı modelleri var. İpli modellerin iplerini sıkmakla uğraşmak istemezseniz, kumaş tipi modellerini de kullanabilirsiniz.

Gelinliklerin altında mutlak olmalı

En özel günlerinde mükemmel bir duruşa sahip olmak isteyen kadınlar için ideal bir iç giyim tarzı elbette ki korselerle sağlanabilir. Bu sayede gelinliğin daha şık ve fit durması söz konusu olacak. Tabi bu durum sizin güzelliğinizi de etkileyecek. Korse modelleri aynı zamanda fantezi giyimin bir ürünü olduğu için düğünden sonrasını düşünen gelin adayları içinde uygun bir tercih olabilir. Tanga tipi modelleri ve ipli tasarımları fantezi giyimin ritüellerinden birisidir.

Korse bugün birçok iç çamaşırı üreten firma tarafından ön plana alınmış bir ürünü ifade ediyor. Birbirinden rahat ve estetik korse tasarımları piyasada bulunuyor. Hepsi de kadınların daha mükemmel olması için tasarlandı. Bununla alakalı birçok defile bile yapılıyor. Siz de daha fit olmak ve spor bir görünüm elde etmek adına korse modellerinden birini tercih edip kullanmanız gerekir.

Özellikle de gelinlik altına giymeyi asla ihmal etmeyin. Böylece gelinliğin üzerinizde daha iyi ve rahat durmasını sağlamış olacaksınız. Korsenizi da biraz daha seksi seçerseniz, düğünden sonrası içinde eşinizi kendinize hayran bırakmış olursunuz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.