Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Gelinlik Seçimi

Gelinlik Seçiminde Püf Noktalar

Evlilik hazırlıklarının en heyecanlı gecen tarafı gelinlik tercihlerinin yapılacağı zamandır. Kadınlar bu konuda oldukça titizdirler. Normal bir alışverişte de titizlikleriyle bilinen kadınların bir kez giyecekleri gelinlik modellerine karşı çok daha seçici olmaları normal karşılanabilir. Öncelikle bir ikazda bulunalım. Evliliklerin genelde yaz veya sıcak zamanlarda söz konusu olduğunu unutmayın. Dolayısıyla bahar ve yaz mevsimlerinde gelinlikçilerin oldukça yoğun çalıştıklarından siparişlerinizi 3 ay önceden vermenizde fayda var. Aceleye kurban giden bir gelinlik modelini giymek istemezsiniz değil mi?

Gelinliği sipariş vermeden önce kısa bir araştırma yapmanızda elbette ki faydalar var. İyi bir moda evinden hizmet almış olmanın avantajı daha başka olur. Bazı deneyimsiz ve tecrübesiz kişiler gelinlik diye kuyumcu kıyafetine benzer gelinler tasarlıyorlar. Üzerlerinde yoğun bir aksesuar kalıntısı olan bu gelinliklerle bir yere varılmayacağını söyleyelim.

Nelere dikkat edeceksiniz peki?

İşin ehli kişiler her zaman gelinlikleri daha sade ama estetik bir şekilde yaparlar. Gelinlik şıp diye vücudunuzu sarar ve sizi mükemmel gösterir. Kuğu gibi olur ve moraliniz artar. Gelinliği asla üzerinizden çıkarmak istemezsiniz. Burada ince bir nokta daha var. Damat adayının da fiziksel duruşunu düşünerek gelinlik modeli seçilmelidir. Eğer damat bey, ince yapılı bir kimse ise, bu durumda çok kalın modelli gelinlerin tercih edilmemesi gerekir.

Beyaza veda mı ediyoruz?

Gelinlik modellerinin değişilmez rengi olan beyaz da artık çok fazla tercih edilmemeye başladı diyebiliriz. Ancak bu beyazın dışında çok farklı bir tonda gelinlik tercihlerinin söz konusu olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü mutluluğun rengi beyaz ve tonları ger zaman daha revaçta olacak gibi. Şimdiler de kırma beyaz ve kemik sarısı gibi renklerle gelinlik modellerinde daha farklı bir imaj yakalanmaya çalışılıyor. Siz de dilerseniz kırma beyaz tasarlatabilir ya da alabilirsiniz.

Sade bir gelinlik modeli seçmeniz her zaman daha iyi olacak. Makyajla da doğal güzelliğinizi asla örtmeyin. Aksesuarları da çok fazla abartmanıza gerek yok. Sadece duvak ve gelinlik üzerine eklenmiş taşlar olabilir.

Etiketler:
Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: 2016 Kayık Yaka Gelinlik Modelleri | Gelinlikçe on 6 Aralık 2015