Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Havuz Yaka Gelinlik Modelleri

Son zamanlardan en çok tercih edilen modellerden birisi, havuz yaka gelinlik modelleri. Kuğu gibi olmak isteyen gelin adaylarının ideal gelinlik tasarımlarından birisidir. Şık olmak ve hatta şıklığın da ötesinde bir güzelliğe sahip olmak için bizde havuz yaka gelinlik modellerinin size kazandıracağı endam ve estetiklikten yanayız. Gelin bu gelinlik modelinin özelliklerine biraz daha değinelim.

Dantel detaylar ön planda!

Her gelinlikte neredeyse dantel detayların ön planda olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bunun farkı, hem havuz yaka modelli olması, hem de dantel detaylarının teninizi de açığa çıkararak, mükemmel bir görünümü ortaya koymuş olmasıdır. Şekilli dantellerin arasından gözüken teniniz, kadınsı bir ruhun dirilişi olarak sizi daha elit ve seçkin kılıyor. Ayrıca dantel detaylar, kollarda da kendisini yer bulmuş. Diğer gelinliklerde yer alan dantellerden çok daha farklı ve seçkin bir model olarak havuz yaka gelinlik modelleri lükse düşkünler için tavsiye edilebilir.

Estetik aşlı modelleri de var

Dantel detayların yanı sıra, göğüs bölgesi çeşitli aksesuarlarla tasarlanmış stilleri de var. Bu stillerde tıpkı dantel detaylar gibi teninizi açığa buruyor. Kadınsı ve estetik görünümünüzü ortaya çıkarıyor. Bu model uzun bir duvakla mükemmel bir kombin meydana getiriyor. Şıklık, estetiklik ve endamlı bir gelin adayı olmak için havuz yaka modellerinin sırları daha bitmedi.

Kuğu gibi vücudunuzu sarıyor

Sırt ve göğüs dekoltesi cesurca tasarlanmış havuz yaka gelinlik modelleri, aynı zamanda kadınsı duruşunuzu mükemmel bir şekilde sunmak adına belden oturtmalı, ince etek tasarımlarıyla sizlere sunuluyor. Yani alışık olduğunuz kabarık etekli gelinlik modelinden çok daha farklı bir sınıfı ifade ediyor. Vücudu saran gelinlik modeli, sizi daha estetik gösteriyor. İnce belli ve basenli olan gelin adayları için oldukça ideal bir gelinlik modeli olduğunu söylemek mümkündür.

Tabi şunu da not etmek gerekiyor. Kabarık tasarımlı modelleri de var. bu tamamen sizin tercihinize kamış. Eğer havuz yaka gelinlik modellerini kabarık stil etekle tercih etmek isterseniz, buna göre dikim veya alım yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.