Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Hayalinizdeki Gelin Buketini Bulamadınız Mı?

Birçok gelin adayı gelin buketi işini en sonlara bırakıp sıra ona geldiğinde hayal ettiği gibi bir buket bulamamaktan şikayetçi. Bazıları ise yoğunluk ve koşuşturmaca sebebiyle gelin buketi aramak için gezmeye dahi zaman bulamıyor. İşte biz de tam bu durumdaki gelin adaylarımız için kısa bir araştırma yaptık. Oturduğunuz yerden hayallerinizi süsleyen gelin buketine sahip olmak istemez misiniz? Üstelik aynı şehirdeyseniz atölyeleri olanlar olduğu gibi canlı çiçek isteyenler için de gelin buketi üzerine uzmanlaşmış çiçek bahçeleri de var. Fakat çiçeğinizi canlı istiyorsanız bu sizin için biraz daha maliyetli olacağı gibi düğün tarihiniz çok yakınsa tasarımcı çiçeğinizi yetiştiremeyeceği için yapmayı kabul etmeyebilir. İşte butik gelin çiçekleri tasarlayan, sosyal medya hesaplarından tasarımlarını görebileceğiniz gelin buketi sayfaları:

1. FerdaYekdeş  ( https://www.instagram.com/ferdayekdes/ )

Doğal gelin buketleri tasarlayan tasarımcı aynı zamanda çektiği fotoğraflarla görselliğe verdiği önemi de gösteriyor. Tasarımcı gelin buketleriyle takım yaka çiçeği, gelin tacı ve konsept söz tepsileri de tasarlıyor. Instagram hesabından kendisine ulaşıp beğendiğiniz buketin fiyatını öğrenebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz birkaç modeli büyük görmek için resimlerin üstüne tıklayın.ferdayekdes ferdayekdes ferdayekdes ferdayekdes ferdayekdes

ferdayekdes
ferdayekdes2. BeyazBuket(https://www.instagram.com/beyazbuket/ )

Müşterilerine www.beyazbuket.com  adresinden de hizmet veriyor. Fiyat ya da model öğrenmek için instagram hesabından paylaşılan whatsapp numarasından ulaşabileceğiniz gibi hazır modellere internet sitesinden de ulaşabilirsiniz.

beyazbuket beyazbuket beyazbuket beyazbuket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

beyazbuket

beyazbuket

 

 

 

 

 

3. BloomyStudio ( https://www.instagram.com/bloomystudio/ )

Bloomy Studio Ankara’da canlı gelin çiçekleri yapan bir stüdyo. Düğününüzden birkaç ay önce randevu alıp öngörüşme yapmanız gerekiyor. Stüdyonun internet sitesi www.bloomystudio.net .

bloomystudio bloomystudio bloomystudio bloomystudio bloomystudio bloomystudio


bloomystudio
bloomystudio

4. BrayaFleur ( https://www.instagram.com/brayafleur/ )

Yapay gelin buketleri ve buketlerle takım söz – nişan tepsileri yapıyorlar. Beğendiğiniz modelleri ve fiyatlarını instagram üzerinden dm ile ya da verilen whatsapp numarasından öğrenebilirsiniz.

 

brayafleur brayafleur

 

 

 

 

 

 

brayafleur brayafleur

 

 

 

 

 

 

brayafleur brayafleur

 

 

 

 

 

 

brayafleur

brayafleur brayafleur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. GelinBuket  ( https://www.instagram.com/gelinbuketcom/ )

Eminönü’ndeki Bahar Çiçekçilik’in instagram hesabı. İstanbul’daysanız dükkana gitmeniz halinde 1 saat içerisinde istediğiniz buketi yapıp teslim ediyorlar. İstanbulda olmayanlar içinse hem www.gelinbuket.com sitesi üzerinden hem de instagramdan dilediğiniz buketi tasarlatabilirsiniz.

gelinbuket gelinbuket gelinbuket gelinbuket gelinbuket gelinbuket gelinbuket gelinbuket gelinbuket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.