Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Helenistik Taçlarla Egzotik Bir Kimliğe Bürünün!

Her kadın güzel olmak ister. Bunun için hiç üşenmeden her sabah makyaj yapan ve işe o şekilde giden kadınları anlamak zordur. Bu güzel olma tutkusu, evlilik süreci içerisinde daha da kabarır. Diyetler başlar, gelinlik modelleri seçilir, gelin başının nasıl olacağı belirlenir. Tabi bunlar sancılı bir seçimin akabinde belirlenir. Gelinlik aksesuar hususunda da en çok tercih edilenler gelin tacıdır. Ancak bu taçların birbirinden farklı modelleri var. En ilgi çekenleri de Helenistik roma dönemini andıran modelleridir.

Farklılık arayanlara önerilir

Gelinlik aksesuarları içerisinde en çok tercih edilen Helenistik taçlar, sarı renkleri veya beyaz alternatifleriyle sizlere sunuluyor. Yaprak figürüne sahip ve başta yatsı bir şekilde duran model, oldukça estetik bir görünüm kazanmanız için ideal bir tercih olabilir. Ayrıca farklı bir figür ortaya koymak isteyenler içinde ideal bir tercihtir diyebiliriz.

Helenistik tipindeki taç modelleri daha egzotik bir duruşa sahip olmanızı sağlar. özellikle bu taç modelini kır düğünleri için tercih edebilirsiniz. Bu taç modelinde ayrıca saç tipinizin toplu olmasına da dikkat etmek gerekir. Gelinlik modelinin de çok fazla süslü püslü olmamasına dikkat etmelisiniz. Böylece tacın daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilir, güzelliğinizi yansıtmasına imkan vermiş olursunuz.

Daha farklı taç modelleri…

Elbette farklı olmak için sadece Helenistik model taçlar yok. Mesela üç hilalli taç modelleri de milli duygular besleyen gelin adayları için alternatif bir taç olabilir. Birden fazla renk seçenekleriyle sunulan hilal şeklindeki taç modelleri, oldukça şık bir görünüme sahip olmanız için ideal bir tercih olabilir. Bundan başka bir model için zincirli tasarımları seçebilirsiniz. Zincirli tasarımlar başınızı bir ağ gibi sarar. Ancak çok egzotik bir görünüm ortaya çıkar. Yine kır düğünleri ortamına oldukça oturacak bir modeldir diyebiliriz. Helenistik, üç hilal ve zincir modelleri egzotikliği yakalamak isteyenler için ideal tercihler arasında. Hem de farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Böylece teninize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.