Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

İlginç Gelin Arabası Süslemelerine Ne Dersin?

Artık eskisi gibi bir hayatın olmayacak. Bekarlık sultanlıktır laflarıyla kendini tatmin ettiğin günler geride kalıyor. Bu günleri geride bırakırken eğlenceli ve renkli bir düğün günü geçirebilirsin. Bu düğünü renkli kılacak açlardan birisi de elbette ki gelin arabası. Çok farklı bir süslemeyle gelin arabalarını daha mükemmel ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Böylece sıradanlaşan düğün arabası süslemelerinden çok daha değişik bir gelin arabasıyla gününüzü eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Ne tür bir süs gelin arabasında farklı durur?

Gelin arabaları için aksesuar üreten firmalar, işi iyice aşmışlar diyebiliriz. Birbirinden renkli ve ilginç tasarımlara imza atmışlar bile. Bunların en ilginç olanlarından birisi, araba farları için düşünülen kirpikler. Öyle ki arabanın modelini bile çok farklı bir şekilde gösterir. Oldukça dikkat çekiyor ve görenleri şaşırtıyor. Peki bundan daha çılgını veya dikkat çeken tasarımlar olabilir mi?

Elbette… İşte kırmızı veya pembe dudaklar

Arabanın plaka yerine takılan dudak süsü, oldukça dikkat çekici bir süsleme aksesuarı. Rengini pembe veya kırmızı olarak seçebilirsiniz. Gelin arabasının harbi bir gelin olmasını sağlayan aksesuarlardan biri diyebilirim. Yukarıda yazmadan ama kirpik modellerinin de kırmızı veya pembe gibi farklı seçenekleri bulunuyor. Arabanızın rengine göre en çok dikkat çekecek rengi tercih edebilirsiniz.

Arabanın duvağı olur mu?

Gelin arabası derken bu kadarını da beklemiyorduk. Gerçekten ismiyle müsemma olacak bir süs kullanmak isterseniz, arabanızın üzerine gelin duvağı süsü taktırabilirsiniz. Taç ve gelin duvağını anımsatan süs sayesinde, “gelin arabası” sloganı daha gerçekçi duyuyor diyebiliriz. Alışılmışın dışında bir süs için en çılgın seçim bu olabilir.

Ya bıyığa ne demeli?

Dudak ve kirpiklerden bahsettik ama arabanıza gelin imajı değil de, damat imajı vermeniz içinde aksesuarlar bulunuyor. Bunlardan en çok ön planda bulunanı bıyıklar. Siyah renkleriyle ve ilginç tasarımıyla arabanızın ön plaka yerine takabilirsiniz. Değişik bir akımın parçası olmak isterseniz, tercihleriniz arasında bulunabilir.

Bunlar dışında sadece gelin arabası süsleri de var tabi. Kurdele, çeşitli çiçeklerden oluşturulan aksesuarlar ve farklı seçenekler…

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.