Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

İzmir Gelinlik Fiyatları İnceleme

 

Düğün için her plan yapılır ama en çok da gelinlik seçimi konusunda zaman harcanır. Tabi bu zaman harcama işi kadınlara mahsus. Alışveriş konusunda oldukça yetenekli ve sabırlı olduklarından her moda evini dolaşarak, en iyi gelinlik modelini bulma konusunda üzerlerine yoktur. Lakin fiyatlar konusunda onlarında başları dönebilir. Eğer düğün masrafları altında ezilmemek istiyorsanız, gelinlik de dahil her masrafı bütçenize göre belirlemek lazım. Gelinlik seçerken de tasarımda lükslüğe kaymak, belirlediğiniz bütçenin dışına çıkmanızı gerektirir.

Her gelinliğin fiyatı bize gelmez

Herkes zengin değil. Zor para kazanan ve kazandığıyla yuva kurma gayreti içerisinde olanlar var. Bu kişilerin karşısında en büyük engel veya korku, düğün masrafları altından nasıl kalkılacağı ve kaç sene düğün süreci içerisinde girilen borçların ödeneceğidir. Siz siz olun bu şekilde bir kaygı ve korku içerisine girmemek adına ayağınızı yorganına göre uzatın. Öyle ki bazı gelinlik koleksiyonları bir araba fiyatına bedeldir. Bunlar lüks, estetik ve herkesin beğenebileceği gelinlik tarzları olmuş olsa da, birkaç saatlik estetikliğin maliyeti birkaç yıl sıkıntı içerisinde yaşamak olabilir. Dolayısıyla satın almak yerine kiralama, lüks modeller yerine de daha sade tasarımları seçmek lazımdır.

İyi de o günde de olmaz ki…

Her kadın düğününde mükemmel gözükmeyi istiyor. Bunun içinde en iyi gelinlik modelini almak ve özgüveni yüksek bir şekilde düğününü tamamlamayı arzuluyor. Ancak düşük ücretli gelinlik modelleriyle bunu başaramayacağınız anlamı çıkmaz. Çünkü tasarım her ne kadar sade veya pahalı koleksiyonlar gibi olmasa da, vücudunuza en uygun olanı seçtiğinizde ve güzel aksesuarlarla kombin ettiğiniz kuğu gibi olmanız mümkündür.

Gelin başını doğru seçip, makyajınızı abartmadan iyi bir şekilde yapabilirseniz, uygun fiyata bulduğunuz gelinlik modelleri içinde de harika bir prenses olabilirsiniz. Kendinize güvenerek, düğün salonlarında poz verebilirsiniz. Burada önemli olan masrafları düşük tutarak, mutlu bir yuvanı teşekkül etmesi açısından gelenekselleşmiş düğünü birlik ve beraberlik içerisinde geçirebilmektir. Lüks ve estetiklik havası atmak değildir. Mutluluk pozları vermektir. 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.