Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Kırmızı Gelin Ayakkabıları

Düğünde farklı bir tarzı yakalamak için klasik egemen gelinlik anlayışından kurtulmak gerekiyor. Daha sofistike ve modern gelinlik tarzları ve ayakkabı modelleri sayesinde  şıklık sizi kıskanacak. Bunun için yapmanız gereken en güzel gelinlik modelinin altına en iyi ayakkabıyı seçmek! Ama bir farkla, beyaz olmasın.

Beyazı sevmiyor muyuz?

Gelinlik modellerinde beyaz değişmezimiz. Ancak ayakkabı modellerinde de bu tercihe bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Beyazın altına farklı renklerde ayakkabı modellerinin ne kadar hoş durduğunu biliyor musunuz? Eğer fark etmediyseniz, biran önce bunu denemeniz gerekir.

Hangi renkte ayakkabı?

Beyaz gelinliğin altına kırmızı renkte bir gelinlik ayakkabı çok şık duruyor. Kırmızı modelleri açık parmak seçerseniz, ayaklarınıza kırmızı ojede sürerek çok daha bohem bir görüntü elde edebilirsiniz. Kırmızı ayakkabı modellerinde fiyonk detaylıların ön plana çıktığını da not edelim. Uzun topuklar, kurdeleli tasarımlar ve taşlı kırmızı gelinlik ayakkabı modelleriyle kuğu gibi olmaya hazır mısınız?

Kırmızın anlamı ne peki?

Neden kırmızı tercih etmeniz gerekiyor ki? Aslında bunun tasarımsal harikalık ve farklı bir kombin oluşturmaktan başka sebepleri de söz konusu. Mesela kırmızının anlamını bilmeniz, neden kırmızı sorusunun cevabı olabilir. Azim ve kararlılığı ifade eden, kadınsı imajı ve duyguları ön plana çıkaran, mutluluğu yegane temsilcisi, aşkın ve tutkunun rengi kırmızı ayakkabı modelleriyle mükemmel olabilirsiz.

Sadece kırmızı mı sağlar bunları?

Aslında kırmızıya alternatif olarak çokça seçilen bir renk daha var. İsmi pembe… Aşkın temsilcilerinden bir başkasıdır. Sevimlilik ve saflık için pembe rengini de tercih edebilirsiniz. Prenseslere özel bir renk olarak anlam kazanmış pembenin gelin ayakkabı modelleri dantel detaylarıyla ön planda.

Ve elbette ki mavi…

Son zamanlarda bir başka renk daha ortaya çıktı. Gelinlik ayakkabı modellerinde mavi renginin çok radikal  bir imajı doğurduğunu da söylemek gerekir. Ama şık ve mükemmel duran renk, özgürlüğün ve huzurlu bir hayatın da anlamsal yansıması. Özellikle bu rengin mavi kurdele ile çok daha şık ve pürüzsüz durduğunu söylememiz gerekir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.