Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Kısa Duvak Modelleri

 

Kısa Duvak Modelleriyle Estetik Olmak!

Gelinliklerin olmazsa olmazları arasında yer alan duvaklar, birbirinden farklı tasarımlarla gelinlere sunuluyor. Çeşit bol olunca, seçimde zor oluyor tabi. Ancak işinizi kolaylaştırmak için duvak modellerini yüz tipinize veya saç tipimize göre belirleyebilirsiniz. Böylece duvak modelleri arasından boğulmaktan kurtulursunuz.

Kısa duvak modellerinin mahiyeti ne peki?

Burada kısa duvak modeline biraz değineceğim. Çünkü gelinleri daha estetik kıldığını düşünüyorum. Bilirsiniz, her şeyin küçüğü makbul ve tatlıdır. Duvak modelleri arasında da kısa duvaklar estetikleri ve endamlarıyla makbul olanlar arasında. Tabi yüzü tonton olanların kısa duvaklarını tercih etmesini ve uzun yüz hatlarına sahip olanların da tercih etmemelerini söyleyebilirim.

Daha çok kır düşünleri veya nikah törenleri esnasında kısa duvak modellerini tercih etmek daha mantıklı olabilir. Çünkü daha rahat ve özgür hareket etmenizi sağlayacak bir yapıya sahiptir. Kısa duvak modellerinde dikkat çeken bir detay da, oldukça doğal gözükmesi. Abartılı olmaması ve kişinin doğal güzelliğini ve endamını ortaya çıkarmasıdır. Diğer duvak modellerinde ise gelinin güzelliğini duvak modelleri öretebiliyor. Bu nedenle kısa duvak modelini tercih ederek, güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Toplu saçlarla daha şıksınız…

Toplu saç modelleriyle daha da uyumlu giden kısa duvaklar, yanlardan bırakılacak hafif saçlarla daha estetik bir görünüm sağlanmış olacak. Son zamanlarda duvak modellerinde dantel detaylarının da ön planda olduğunu söylemek gerekir. Bunun anlamı daha kadınsı bir kimlik anlamına geliyor. Özellikle vintage gelinlik modellerinde bu detaylara rastlamak mümkündür. Bu modelinde en iyi aksesuarlarından birisi, yine klasik dantel detaylarına sahip olan kısa duvak modelleri. Kumsal ve kır düğünlerinde daha doğal gözükmeniz sağlayacak duvak modeliyle endamınızı herkese gösterebilirsiniz.

Daha farklı modelleri de seçebilirsiniz

Sadece kısa duvak modellerini övdüğümüze bakmayın. Daha farklı tasarımları da tercih ederek, mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bunun için uzun duvak modellerini veya katlı duvak modellerini de seçebilirsiniz. Her şeyin gönlünüze göre olmasına önem verin. Sevgi, aşk ve mutluluk sizinle olsun!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.