Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Mavi Abiye Elbiselerle Şıklık Sizi Kıskanacak!

 

Kadınların özel gün elbisesi abiye modelleri, çok farklı tasarımları ve renkleriyle piyasada bulunuyor. Peki ama ne tür bir abiye modeli sizin için daha iyi olabilir? Ya da modayı takip eden biriyseniz aşağıda sizin için yazacağımız modelleri önemseyebilirsiniz.

Mavi modeller…

Abiye model elbiselerin içerisinde kuğu gibi olmak isteyenlerin rengi kesinlikle mavidir. Oldukça estetik bir görünüme sahip olmak için mavi renkli abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Çünkü kadınsı kimliğinizi gece ve gündüz samimi bir şekilde yansıtacak olan bir renk. Bunun alternatifi olarak kırmızı düşünebilirsiniz ancak çok fazla iddialı giyinmek istemeyenler için işin ortası mavi abiye modelleri. Askılı modelleri oldukça şık durmanız için tasarlanmış. Sıfır kollu modelleri ve straplez şeklindeki tasarımları da mevcut. Ten rengiyle mükemmel bir uyum sağlayan modellerin dantel detaylı olanları da söz konusu. Daha sofistike bir tarzı benimseyenler için mavi üzerine siyah çizgilerin gezdirildiği modeller tercih edilebilir.

Kısa etek mi yoksa uzun mu tercih edersiniz?

Mavi modelde kısa abiye modellerinin çok daha şık durduğunu söyleyebilirim. Mavi ve kısa etek modelli abiye modellerini tercih edecekler, askılı veya sıfır kollu tasarımlarını alabilirler. Ancak çok fazla açık olduğunu düşünüyorsanız, uzun abiye modelleri sizin için ideal olabilir. Uzun abiye modellerinde üst bölge ve alt bölge iki parça şeklinde sunuluyor. Bu modeller daha farklı bir abiye tasarımı olarak revaçta. Karın bölgesini biraz açık bırakıyor. Kadınsı bir görünüm elde etmek isteyenler bu tip bir abiye modelini seçebilir.

Mavi ve yeşil renk karışımının da abiye modelleri arasında oldukça çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Mükemmel bir görünüm elde etmek için çift renk kombin yapmak isteyenler mavi ve açık yeşil modellerini tercih edebilirler. Yeşil renginde abiye modasında ön planda olduğunu not edelim. Abiye elbiselerinizi güzel bir ayakkabı ve tabi ki de çantayla kombin etmeyi asla unutmayın. Estetik, şık ve mükemmel olmak için vücudunuzu saran bir abiye modeline sahip olabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.