Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Modern Gelinlik Modelleri Estetikliğiyle Ön Planda

 

Her gelin güzel olmak ister. Kadınlar estetik görünme konusunda sadece düğün zamanlarında değil, normal hayat tarzlarında da yoğun bir mesai harcarlar. Ancak olay gelinlik giymeye ve düğüne geldiği zaman iş biraz daha sıkılaşıyor. Öyle ki, birbirinden farklı gelinlik modelleri deneniyor, makyajlar ve gelin başları sayısız bir şekilde değiştiriliyor ve en güzelini bulana kadar bu değişim devam edebiliyor. Düğüne kadar da kadınların en güzel gelinlik, makyaj ve gelin başı stilini bulduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımda ise gelinlik modelleri arasında modern bir estetiklik ile gözleri kamaştıran tasarımdan veya tasarımlardan bahsedeceğim.

Tek parça balık tasarımlar

Gelinlik dediğin zaman kadını kuğu gibi göstermeli. Gözleri üzerine çekmeli. Mest etmeli, prenses yapmalı. Aklınıza ne kadar övülesi cümle geliyorsa, gelinliğe bürünmüş hanım efendiler için bunları kullanabiliriz. Bu bakımdan modern gelinlik stilleri balık modelleri, tek parça stilleriyle kadınları kuğu gibi sarıyor. Cesur bir dekolte, omuzların açıkta olduğu modeller, tül duvak modelleri ve çiçekle mükemmel bir kombin meydana getiriyor. Bu modellerde kalın duvaklar veya uzun duvak modellerine yer yok! Daha modern ve sadelik gelinliklerin yegane mottosu.

Aksesuar olarak taçlar

Gelin başına karar vermeden önce modern gelinlik modellerinde karar kılmayı düşünüyorsanız, gelin başınızı da taçlı modellerden seçmeniz gerekir. Dedik ya, prenses olmak için modern gelinlik modellerinin kuğu gibi vücudunuzu saran tasarımının yanında aksesuarları da önemli. Sezar modeli taç aksesuarlar ve renkli çiçekler sayesinde mükemmel bir kombin ortaya çıkabiliyor.

Ayakkabılar kısa modeller için önemli

Modern gelinlik modellerinin balık modellerinin etek kısımları uzun. Bundan dolayı ayakkabı tercihinde seçici olmanız gerek yok. Ama kısa modern gelinlikleri tercih edecekseniz, ayakkabı aksesuarı da önemli bir hale geliyor. Burada yapacağınız tercihleri renkli, dinamik ve heyecan verici gelinlik ayakkabısı modelleri üzerinden seçmeniz gerekecek. Böylece daha mükemmel bir prenses olmanın gururunu yaşayabilirsiniz.

Düğününüzde estetik görünmek için modern gelinlik tasarımlarına bakmayı asla ihmal etmeyin. Klasik sevmeyenler için modern tasarımlar kuğu gibi görünmenizi sağlayacak ideal tercihler arasında!

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.