Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Nişan Hediyelikleri Olarak Öne Çıkanlar

Nişandan sonra davetlilere bir şeyler ikram edilmezse olmaz. Bu nedenle nişan hediyeliklerini her yerde bulmanız mümkündür. Ancak bunların estetik ve güzel olması önemlidir. Böylece misafirlerinize ne kadar önem vermiş olduğunuzu gösterirsiniz. Genelde nişanlar ev ortamında yapılıyor. İki tarafın da aileleri ve yakınları geliyor. Bu nedenle az ve öz bir kalabalık oluyor. Nişan hediyelerini aldığınızda da çok fazla masrafınız olmayacak yani… Peki ama nasıl bir şeyler alabilirsiniz?

Birbirinden güzel hediyeler…

Genel olarak nişandan sonra sunulan hediyeler arasında çikolata paketleri veya kokular oluyor. Ancak bunlar normal bir çikolata ya da koku değil. Öncelikle tasarımları çok farklı kutucuklara ve sedef kılıflara konuluyor. Böylece göze çok şık gelen bir hediye ortaya çıkmış oluyor. Kırmızı kurdele içerisine sarılan çikolata kutuları veya pembe kurdele sarılan koku kutuları. Bu kokular özel ve bir iki kullanımlık kadar sunuluyor. Koca kutularda koku veya çikolata sunmuyorsunuz. Aksi halde çok büyük bir masrafla karşı karşıya kalınır zaten.

Başka ne sunuluyor?

Sadece koku veya çikolata sunulmuyor tabi ki. Bunların yerine çok özel takı ve aksesuarları da sunmanız mümkündür. Altın veya pırlantadan bahsetmiyoruz tabi. Gün evinde olmadığınızı unutmayın. Ama boncuklardan oluşan eşsiz takılar alıp davetlilere sunabilirsiniz. Bunun için üç liranın altında satılan takı setlerini incelemeniz yeter. Bununla ilgili birçok aksesuarı online aratma yaptırdığınızda bulabilirsiniz.

Nişan hediyelikleri arasında sunulan çikolatalar hakkında biraz daha bir şeyler söyleyelim. Bu çikolataların modelleri oldukça farklı. Mesela tamamen gül şeklinde ve pembe renkte olan çikolata modelleri var. Eğer hediyeyi daha da kişisel kılmak isterseniz, damat ve gelin adayını andıran çikolata modellerini de yaptırabilir ve sevdiklerinize hediye olarak sunabilirsiniz. Bunlardan daha farklı olarak, meyve buketlerini de hediye olarak sunabilirsiniz. Birbirinden farklı meyve çeşitlerinin bulunduğu buketler farklı sosların da içeriğine eklenmesiyle gayet leziz bir şey ortaya çıkıyor. Ancak bunların fiyatlarının pahalı olduğunu da söylemek gerekir. Daha mütevazı hediyeler seçerek bütçenizi zorlamayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.