Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Oleg Cassini Gelinlik Modelleri

 

2016 senesinde gelin olacakların en güzel seçeneklerinden biri de Oleg Cassini gelinlik modelleri. En özel ve en güzel gününüze çok az bir zaman kala nasıl bir gelinlik bulacağınızı bilmiyorsunuz. Çok araştırmanıza rağmen, gelinlikte son trendleri takip etmenize rağmen hayalinizdeki gelinliği bulamadınız. Büyüleyici olmak, aynı zamanda da kaliteli görünen bir gelinlik giymek istiyorsunuz. Bu imkânsız değil. En çok beğendiğiniz gelinlik modelini çok kolay şekilde bulabilirsiniz. Hem de yüksek kalitede malzemelerden üretilmiş, dünyaca ünlü bir tasarımcının kaleminden çıkmış gelinliklere çok kolay ulaşabilirsiniz.

En özel gününüzde bütün gözler sizin üzerinizdeyken partnerinizin gözleri de sizden başka hiçbir şey görmeyecek. En güzel gelinlik modelleri için Oleg Cassini gelinlik modellerini incelemeli ve 2016 koleksiyonuna göz gezdirmelisiniz. Oleg Cassini gelinlik modelleri içerisinde en beğendiklerinizi deneyerek vücudunuz için uygun olup olmadığına da bakabilirsiniz. Çünkü vücudunuza uymayan bir gelinlik sizin hayaliniz olsa dahi giyilmemelidir. En güzel gününüzde hayaliniz olan ve sizin vücudunuza tabiri caizse cuk diye oturan; yani taşıyabildiğiniz gelinlikler giymelisiniz. Böylelikle bir prenses olabilirsiniz. Günün prens ve prensesi olarak, seneler sonra fotoğraflarda anılara bakarken üzerinizde hangi gelinliği görmek istersiniz? Kararınız ne olursa olsun, kesinlikle son trendlerden bir gelinlik seçmelisiniz.

2016 Oleg Cassini gelinlik modelleri içerisinde prenses model, balo tipi kabarık modeller, kabarık olmayan uçuş uçuş modeller, balık model, A kesim gibi birçok gelinlik modeli bulunuyor. Bu gelinlik modelleri içerisinde en çok tercih edileni ise balo tipi ve A kesim gelinlik modeli olacak gibi görünüyor. Ne olursa olsun gelin adaylarına bu özel günde giydiği her şey yakışacaktır; fakat yine de trendleri takip etmekte yarar var.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.