Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Pudra Gelinlik Modelleri Yeni Moda!

Renkli gelinlik tercihlerinin son zamanlarda sık yapıldığını söylemek mümkündür. Beyazın tahtı başka renk tarafından kapılacak gibi. Ama her ne kadar farklı renkler revaçta olsa da, beyaz her zaman ön planda. Beyazdan kopuşun tam olarak yaşanamadığı içinde beyaza yakın pudra renklerin farklı gelinlik modelleri içerisinde daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Pembe tondaki renklerin alımlı, şık ve mükemmel oluşu beyazdan sonra en çok tercih edilen modellerden biri olmasını sağladı.

Detaylar prensese özel

Belden oturtmalı olan pudra renkli gelinlik modelleri, taşlı tasarımlarıyla büyüleyici. Dantel detaylar ve kurdeleli modelleriyle prenses gelinlerin ortaya çımasını sağlıyor diyebiliriz. Sadeliğin ön planda olduğu, güzelliği vurgulayan ve estetik görünümüyle kadınsı ruhu ortaya çıkaran gelinliklerde, Fransız dantel detaylarının daha hakim olduğunu söylemek gerekir.

Askılı modeller…

Pudra renkli gelinlik modelleri, askılı olarak da oldukça çok tercih ediliyor. Ancak daha cesur kadınlar için straplez modelleri de var. Göğüs ve omuz dekoltesinin hayli fazla olduğu bu gelinlik modelleri, daha çok lüks düğün salonlarında tercih edilebilecek cinsten. Bunun tam tersine tesettürlü modelleri de, estetik bir düğün zamanı geçirmek isteye kapalı bayanlar için ideal bir tercihi ifade ediyor.

Nasıl bir kombin yapmak gerekir?

Pudra renk gelinlik modelleri mutlaka uzun duvak modelleriyle kombin edilmelidir. Prenses görünüme daha da estetiklik katacak olan duvak modelleri sayesinde iyi bir kombin ortaya çıkabilir. Doğru bir saç modeliyle de gözleri üzerinize daha çok çekebilirsiniz. Pudra renkli gelinlik modellerinin bel kısmına büyük kurdeleye modelleri bağlanınca daha egzotik bir görüntünün ortaya çıkıyor. Farklı bir tasarımı arzulayanlar bu şekilde bir kombin deneyebilir.

Doğru bir ayakkabı…

İyi bir kombin meydana getirmek için ideal bir ayakkabı tercih etmek de lazım. Bu anlamda pudra renkli gelin ayakkabıları modelleri seçilebilir. Taşlı veya dantel detaylara sahip olan modeller, simli veya daha farklı tercihler yapabilirsiniz. Kırmızı, mavi gibi renkleri de seçebilirsiniz. Böylece daha müthiş olabilirsiniz.

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: 2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri | Gelinlikçe on 18 Aralık 2015