Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Renkli Gelin Ayakkabı Modelleri!


Düğün gününüzde fark yaratan bir gelin olmayı hayal edebilirsiniz. Ancak bunu yapabilmeniz için klasik düğünlerden, gelinliklerden ve tabi ki de ayakkabı modellerinden kurtulmak zorundasınız. Kadın ruhunu ortaya koyacak gelinlik modellerinin yanında ayakkabılar da farklı bir konsepte sunularak, kadınsı canlılığınızı yansıtıyor. Heyecanlı ve tutkulu olduğunuzu göstermek için renkli ayakkabı modellerinin ne kadar egzotik olduklarını yazalım.
Kadın tasarımlı gelin babeti
Farklılığı arzulayanlar için kadın tasarımına sahip babetlerden başkası düşünülemez sanıyorum. Hem renkli detaylarıyla piyasaya sürülen babetler, aynı zamanda üzerlerinde kadınsı ruhu simgeleyen tasarıma sahip. Öyle ki renkli bir gelinliğin üzerine “işte budur” diyebileceğiniz bir ayakkabı modeli olarak tavsiye edilebilir.
Daha klasik modeller benim için iyi diyenler olabilir. Bu kısımda olan kişiler içinse sedef simli babet modellerini önerebiliriz. Taşlı gelinlik ayakkabı modelleri de son zamanlarda moda oldu. Ancak bunlar farklılığı arzulayanlar için uygun olmayabilir. Yine çok farklı bir konsept olarak, takım tasarımlı gelin ayakkabı modelleri var. Herhalde takım tasarımlı bir modeli seçmek için futbolcuyla evleniyor olmak gerekir.
Dolgu topuk tasarımlar
Renkli modeller arasında dolgu topuklu modeller de ön planda. İnce topukla gezmekte zorlanan ve ayak sağlığını düşünen kişiler için dolgu topuklu gelin ayakkabı modellerinin daha ideal olacağını söyleyebiliriz. Üstelik pudra renginde, beyaz ve simli modelleri gibi farklı seçeneklerde bulabilmeniz mümkündür.
Hayvan tasarımlı ayakkabılara ne demeli
Üzerinde bayan panda ve erkek pandanın da evlendiğini gösteren bir figüre sahip gelin ayakkabısı ne kadar ilginizi çeker? Son zamanlarda butik üretim adına bu tip gelin ayakkabı modelleri tasarlanıyor. Böylece daha renkli ve cafcaflı diyebileceğimiz gelin ve damat tarzı ortaya çıkıyor.
Kurdeleli modeller de ön planda
Renkli ayakkabı denilince akla mor renkler gelebiliyor. Tabi buna uygun bir gelinlik tarzı da lazım. Mor gelin ayakkabı modelleri, kurdeleli tasarımlarıyla kadınların birinci renk tercihleri arasında. Kısa topuk ve uzun topuklu alternatifleri olan mor renkli gelin ayakkabıları estetik bir tarz için ideal!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.