Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Taşlı Gelinlik Modelleriyle Prenses Olmak!

 

Düğün telaşlarının en tatlısı da gelinlik seçerken yaşanır. O olmadı, bu olmadı, şu olsun derken en güzel gelinlik sizi en güzel gösteren hangisiyle seçilir. Bu açıdan bizim yazacaklarımız size sadece fikir verecektir. Birçok gelin adayı gelinlik tercihlerinde işi bilenlere danışırlar. Artık internet üzerinden gelinlik modelleriyle ilgili yorumlara ulaşmak daha kolay olduğu için işin bilen yakınlarınızın da sözleri dinlenmez oldu. Bizde sizlere geçtiğimiz sene en çok tercih edilen modeller arasında yer alan taşlı gelinlik modellerini denemenizi öneriyoruz. Sizi güzel gösterecekse çekinmeden tercih edebilirsiniz.

Neden mi taşlı gelinlik modelleri?

En çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında olmasının sebebi, estetik görünümleri elbette ama geleneklerden kaynaklı bir havanın taşlı gelinlik modellerinde de sergilendiğini söyleyelim. Bu da tercih konusunda daha da çabuk karar vermenizi etkiliyor. Taşlara ilgi duyan kadınlar gelinlik modellerinde süslü püslü taş figürlerini görünce elbette dayanamıyorlar. Takıların boyunca taşınmasının yerine gelinliklerde resmedilmesi daha güzel bir duygu yaratıyor.

Daha çok taş tasarımları nerede?

Taşlı gelinlik modellerinde taş tasarımlarının abartılı olmaması gerekir. Zaten gelinlik tasarımcıları bunu iyi bilen kişiler. Ancak bu ayrıntıya dikkat etmeyende olabilir. Eğer çok fazla taşlarla süslenmiş gelinlikler olursa, demode durması söz konusu olabilir. Bu nedenle daha hafif taşlı tasarımları seçmeniz gerekir. Taşlı gelinlik modellerinde de genelde göğüs kısmında veya sırt kısmında şekiller yapılır. Koldan başlayan ve göğüs kısmına kadar güzel bir şekilde çizen tasarımlar da var. Oldukça narin ve estetik dururlar.

Deneyeceğiniz taşlı gelinlik modellerinin estetik durup durmayacağını üzerinizde daha iyi göreceksiniz tabi. Taşlı modelleri seçtiğiniz zaman doğru bir gelin başı ve aksesuarlarla mükemmel bir gelin olabilirsiniz. Taşlı modellerde taş tasarımlarına sahip taçları tercih ederek gelin başı yaptırabilirsiniz. Ama gelinlikte ki taş ayrıntıları çok fazlaysa aynı zamanda da tacınızda taşların bulunması biraz demode durabilir. Dengeyi iyi kurmak için sadeliğe dikkat edilmesi gerekir. Taş yapalım derken göz çıkartmak en mutlu gününüzde olmaz, değil mi?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.