Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Tesettür Abiye Modelleri Göz Kamaştırıyor!

Kapalı  bayanlar için özel günlerde giyilebilecek en iyi modelleri yazımızda sizinle paylaşacağız. Tesettür modasının en iyi markalarının en seçki modellerini öğrenerek, gardırobunuzda onlara yer verebilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz…

Pınar Şems’in harikalığı

Tesettür giyimde ön planda olan giyim markalarından birisidir. Birbirinden farklı abiye modelleriyle kuğu gibi gözükmek isteyen tesettürlü bayanlar için ideal abiye modellerine sahip. En çok tercih edilen modellerinden birisi ise pudra renk tasarımlı ve altın sarısı işlemelere sahip abiye tasarımıdır. Daha farklı bir model isteyenler için ise Gamze Polat tarafından tasarlanmış olan balık model abiye elbisedir. Vücudu saran ve estetik bir görünüm kazandıran model sayesinde özel günlerin en güzel bayanı siz olabilirsiniz.

Fuşya ve zümrüt vazgeçilmez

Fuşya abiye modelleri tesettürlü bayanlar için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Bunları vazgeçilmez kılan nedir diye sorarsanız, kadınsı bir renge sahip olması ve mükemmel bir tasarıma sahip olmasıdır diyebiliriz. Özellikle elit bir görünüm için zümrüt model abiyeleri tercih edebilirsiniz. Bu tür abiye modelleri Pınar Şems markası tarafından özel olarak tasarlanıyor.

Kadife abiye modellerine ne demeli peki?

Kış günlerinde de içinizi ısıtacak bir abiye modeli düşüyorsanız, kadife modellerinin sıcaklığını tercih edebilirsiniz. Hem sıcak tutan modeller, hem de estetik görünmenizi sağlayacak. Kahverengi veya siyah renk tercihleriyle harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dantel tasarımlı abiye modelleri ve taş desenli tasarımlar da son zamanlarda tesettür abiyelerin vazgeçilmezleri arasında.

Nasıl bir kombin?

Abiye modellerinin güzel bir eşarpla kombin etmek kadar, aynı zamanda estetik bir ayakkabı da kullanmak gerekebilir. Eğer topuklu ayakkabılarla aranız iyiyse, abiye modellerinin altına güzel bir topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Böylece hem boyunuz uzun görünecek hem de daha estetik duracaksınız. Aynı zamanda da paça boyunuzun ince ve uzun görüneceğini not etmemiz gerekir. Ancak uzun topuklu ayakkabıyla arası iyi olmayanlar içinde dolgu topuklu ayakkabılar ideal bir tercih olabilir. Dengede durmanız ve yürümeniz dolgu topuklarla daha iyi olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.