Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Tesettür Gelin Başı Modelleri!

Tesettürlü gelinlik modellerinize estetik bir gelin başı tasarımıyla mükemmel kılabilirsiniz. Bazıları sade gelin başı modellerini tercih edebilirler. Bu durumda gelinlik modelinin sahip olduğuna dokunmamaları gerekir. Üzerine aksesuar eklemeden sade bir duvakla yetinebilirler. Bu sade bir güzelliğin ortaya çıkması için yetecek.

Şık tesettür gelin başları için…

Tabi herkes sade bir gelin başı tercih etmeyebilir. Böyle bir durumda gelin başını mükemmel kılacak aksesuarlara ihtiyaç olacak. Öncelikle duvak seçimini farklı bir modelden yapmanız gerecek. Mesela kabarık duran modelleri seçebilir, bunu bir taçla harmanlayarak, mükemmel bir gelin başına sahip olabilirsiniz. Taçlı gelin başı modelleri tesettürlü gelinlik modellerine oldukça çok yakışıyor. Prenses olmak isteyenler taç detaylı bir gelin başıyla bunu başarabilirler.

Nasıl bir taç modeli?

Taç modellerini gösterişli anlarından seçebilirsiniz. Osmanlı gelinlik modelleri için kullanılan gelin başlarında gösterişli bir taç aksesuarı vardır. Sizde aynı aksesuarları kullanarak, mükemmel olabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha değişik bir modeli benimsemek isteyenler içinde tavsiyemiz tokalı duvak modellerini tercih etmeleri. Sağ tarafta veya sol tarafta oldukça şık duran ve sizi estetik gösterecek toka aksesuarı sayesinde, gözleri üzerinizden çekilmeyecek.

Daha farklı bir tarzı ortaya oymak isteyenler içinde tavsiyemiz, uzun boncuklu gelin başlarıdır. Kafa kısmını saracak olan boncuk tasarımlı zincirler oldukça farklı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Tüm gözler sizde olurken şıklığında sizi kıskanacağını söyleyebiliriz. Ancak bu modelin gelinlik modeline de uyması oldukça önemli. Eğer gelinlik çok sade bir görünüme sahipse oldukça cafcaflı olan bu modeli tercih etmeye bilirsiniz. Ancak yine de gelinliği sade, baş kısmını da egzotik yapmak isteyenler tercih edebilirler.

Dantel detaylı modeller de gelin başları için oldukça önemlidir. Tesettürlü gelinlik modellerini estetik kılacak bir detay olarak dantel tasarımlı duvak modellerinin tercih edilmesi iyi olabilir. Sizi saracak, güzelliğinizi ortaya çıkaracak ve kuğu gibi gösterecek olan dantel detay duvak modelleri sayesinde mükemmel bir gelin olacaksınız.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

gül çöl 10 Mayıs 2016

size ulaşabileceğim bi numara var mı

gelinlikçe 25 Temmuz 2016

Merhaba. Satış sayfası değiliz. Modeller fikir vermek amacıyla paylaşılmıştır. İlginize teşekkürler.