Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Yeni Sezon Gelinlik Modellerinde Öne Çıkan Detaylar

 

Mükemmel gözükmek için yeniye uygun giyinmek önemlidir. Modayı takip edenler bunun ne kadar önemli olduğunu bilirler. Tasarımcılar her senenin trendlerine yer verdikleri giyim şekilleriyle kişilerin mükemmel olmalarını ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlarlar. Güzel giyinmek ruhunda ihtiyacıdır diyebiliriz yani. Bu ihtiyaç hiç kuşku yok ki düğün zamanında daha da çok hissediliyor. Bu nedenle gelin adaylarının yeni model gelinliklerdeki detayları bilmelerinde yarar var. 2016 senesinde evlenecek olan kişilerin gelinliklerini neler mi süsleyecek? Buyurun…

Her zamanki dantel detaylar daha da estetik

Kadınsı bir görünüm 2016 senesindeki gelinlik modellerinde daha da ön plana çıkacak. Bununda vazgeçilmezi olan dantel detayları 2016 senesinde de göreceğiz. Ama bu seferki detayların daha cesur olduğunu da söylemek gerekir. transparan edası veren dantel dikimler, kadınsı bir duruşu cömertçe sergilemek isteyen kadınlar için ideal bir tercih olacak. Sırtta bölgesindeki dekolte, danteller estetikliği sunan en önemli kısım olacak.

Etek modelleri bir harika…

Gelinlik modellerinde etekler önemlidir. Uzun ve kuyruk modelli eteklerin  2016 senesinde daha süslü olduğunu söylemek gerekir. Uzun duvakla kombin edilecek etek modellerinin kabarık ve normal şekilde olduğunu söyleyebiliriz. Bir de tek parça modern gelinlik modelleri söz konusu. Bu tür gelinlik modellerinde ince tasarımlı etekler ve balık kuyruğu gibi vücudunuza şekilde verir. Basen bölgesinin daha şekilli gözükmesini dileyen gelin adayları, modern gelinlik modellerinin balık tasarımlarından yararlanabilirler. Yeni sezon tasarımlar arasında oldukça ilgi duyulacak mükemmelliklere sahipler.

Sıfır kollu gelinlikler ön planda

Sıfır kol tasarımlar, omuzun açıkta kaldığı modeller, sırt dekoltesi ve göğüs dekoltesinin olduğu modeller, hepsi yeni sezonda da sizi etkileyecek gelinlikler arasında yer alıyor. Dantel detaylarının tamamen ön planda olduğu sıfır kol gelinlik modelleri, bele sarılmış olan beyaz kurdele, taçlı gelin başı tasarımıyla kombine edilerek kuğu gibi olmanızı sağlıyor.

Tesettür gelinlikler daha cafcaflı

Yeni sezon gelinlik modelleri yazımızda tesettürlü gelinlik tasarımlarını da unutmayalım. Daha estetik ve cafcaflı bir görünüme kavuşturulan gelinlik modellerinde dantel detaylar ön planda. Aynı zamanda balık etek modelleri, tül duvaklar ve taşlı taç kombinler sayesinde hanımların gözde tercihleri arasında yer alacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.