Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Yeni Sezon Prenses Gelinlik Modelleri

Bir kadını muazzam kılan nedir? Elbette ki suretteki güzelliği. Ancak onu taçlandırmadıktan sonra fark edilmesi imkansız. Bu nedenle çirkin kadın yoktur ama bakımsız kadın vardır denir. Güzelseniz, güzelliğinizi taçlandırmak için en iyi kıyafetleri seçmeniz gerekir. Bu düğün hazırlıkları sürecinin en heyecanlı basamağı olan gelinlik tercihlerinde daha da ön plana çıkıyor. Mükemmel bir gelin olmak için sınırları zorlayan gelinlik modelleri tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar içerisinde en gözde olanlarının da prenses modelleri olduğunu söyleyelim. Gelin prenses modellerinin en çok tercih edilen gelinliklerinin ayrıntılarını öğrenelim.

Uzunca bir etek!

Gelinlik modellerinde uzun etek her zaman modadır. Ancak prenses modellerinde bu daha da abartılmış gibi. Ama mükemmel durmuyor mu derseniz, bence cezp ediyor diyebilirim. Öyle ki bel kısmından aşağıya doğru kabararak inen etek modelinin üst kısmı, oldukça narin ve endamlı bir gelinin ortaya çıkmasını sağlamak için tasarlanmış. Sıfır kollar, sırt dekoltesi ve işlemeli kesimler. Tabi etek modellerinin sadece bundan ibaret olmadığını da ekleyelim. Daha ince tasarımlar da var. Ama en çok tercih edilenler kabarık etek modelleri.

Cesur bir tasarım

Bir başka ayrıntı olarak cesurca göğüs dekoltesinin yer aldığı prenses modelleri de var. Üstelik bu modeller sıfır kol tasarımlarıyla daha da estetik bir görünümün elde edilmesini sağlamış. Üzerindeki dantel işlemeler de kadınsı bir ruhu saçmak için ideal ötesinde bir tasarım olmuş. Prenses modelleri arasında en çok tercih edilen gelinliklerin sırlarından ikisi, sırt ve göğüs dekoltesidir. Bundan başka dantel detayların muazzamlığını hepsinde hissetmek mümkündür. Etek tercihinizi de kendi tarzınıza göre yapabilirsiniz.

Farklı bir renk denemesi

Aslında çok farklı bir renkten de bahsetmeyeceğim. Genelde beyaz renkli gelinlik modelleri çokça tercih edilir. Ancak prenses modelleri içerisinde pudra renkli gelinliklerin varlığına şahit olabilirsiniz. Dilerseniz, farklı bir konsept olarak sunulan pudra renkli gelinlik modellerini seçebilirsiniz. Balık tasarımlı bu gelinlik modelleri, beyaz bir çiçek, taç ve ayakkabıyla mükemmel bir gelin olmanızı sağlayabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.