Kiralık Aşk Defne Gelinlik Modeli

Tatlı İntikam Pelin Gelinlik Modeli

Poyraz Karayel Sema Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik Modeli

Yeşil Abiye Modelleri Estetik Kaynağınız!

Kırmızı, mavi veya yeşil abiye modelleriyle estetik ve şık olmak daha kolay! Eğer tarz bir abiye modeliyle özel günlerde ön olanda olmak istiyorsanız, yapmanız gereken yeşil abiye dünyasının egzotik tasarımları içerisinde kendinize mükemmel olanı seçmektir. Birbirinden farklı tasarımların estetikliği temsil eden renk olan yeşille buluşmasından kuğu gibi kadınlar doğuyor!

Özel günlerin süsü abiye modelleri…

Birbirinden güzel abiye modellerinin en iyi giyileceği yerlerden birisi düğünler, nişan, balo, kokteyl ve mezuniyet günleridir. Daha birçok farklı günü de sayabilmek mümkündür. Özel günlerinde en özel elbiseleri abiye modelleridir. Son zamanlarda da abiye modelleri içerisinde yeşil renkler ön plana çıktı. yeşili sanatsal bir tasarımla abiye elbiselere yediren tasarımcılar kadınların hayatına mükemmeli sundu. Siz de ruhunuzu, yani kadınsı tarafınızı ortaya çıkarmak için yeşil abiye modellerinin egzotik havasına uyun!

Yırtmaçlı modeller…

Kadınsı ruh demişken yeşil abiye modelleri arasında yırtmaçlı modellerden bahsedelim. Basenlere kadar olan yırtmaçlı modellerin yanı sıra, daha ufak yırtmaç modelleriyle de abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz. Mükemmel bir galaya gidiyorsanız, uzun yırtmaçlı modeller uygun olabilir. aynı şekilde sırt ve göğüs dekoltesi açısından da cesur modeller, yeşil abiye modelleri içerisinde yer alıyor. Estetikliğinizi tüm güzelliğiyle etrafa sunmak isterseniz, yırtmaç, sır ve göğüs dekolteli modelleri tercih edebilirsiniz.

Uzun etekli tasarımlar…

Abiye modellerinde genellikle uzun etekli modeller tasarlanır. Ancak kısa etekli tasarımlar da son zamanlarda kendisini hissettirmeye başladı diyebiliriz. Bu açından kendi tarzınıza uygun bir abiye modelini bulabilmeniz mümkündür. Hem şık hem de güzel olmak için kısa etekli abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Askılı ya da straplez tasarımlar da yeşil model abiyelerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Kombin denemeleri…

Abiye elbiselerinizi mutlaka güzel bir ayakkabıyla desteklemeniz gerekir. yüksek topuklu ayakkabılar iyi olabilir. Ancak bu tür ayakkabı modelleriyle gezme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunun yerine dolgun topuklu modelleri de tercih edebilirsiniz. Süet ya da sandalet tarzı şık ve egzotik duran modelleri de tercih etmeniz iyi olabilir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.